Başkan Demirkıran Çalışmalarına Start Verdi

Kadın çalışmaları alanında yaptığı başarılı projelerle adından sıkça bahsettiren Elazığ Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran, ilk genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, ilk Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran ve meclis üyeleri katıldı.

'ÖRNEK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ'
Elazığ'ın güçlü kadınlarıyla, Türkiye için örnek olacak projelere imza atacaklarını belirten Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran, kadınların yaşamın her alanında yer almasının, toplumun gelişmişlik düzeyine etkisinin önemine vurgu yaptı.

Toplantı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Demirkıran, “Kadın Meclisi olarak yürüteceğimiz çalışmalarla, kadınlarımızın yaşamlarına dokunacak, onların gücünü harekete geçireceğiz. Kadınlarımızın ekonomik, siyasal ve sosyal yaşamın her alanında daha fazla söz sahibi olmalarını sağlamak öncelikli gayemizdir. İnanıyorum ki Elazığ Belediyesi çatısı altında fikirlerimizle, yürüteceğimiz çalışmalarla çok kıymetli sonuçlara ulaşacağız.” diye konuştu.

'PROJELERE START VERİLDİ'
Başkan Demirkıran, “Kadınlarımızın yerel yönetimlerde söz sahibi ve etkin olmasına büyük önem veren ve bu noktada desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Sayın Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na desteklerinden dolayı tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı, meclis üyelerinin kendilerini tanıtmaları ve projeler ilişkin sunumların ardından sona erdi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN