Başkan Şerifoğulları'nın Başlattığı Kampanya Ülke Gündemine Oturdu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından eğitime destek olmak amacıyla başlatılan 'Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin' isimli tablet kampanyası Türkiye gündemine oturdu.

PAYLAŞ
Başkan Şerifoğulları'nın Başlattığı Kampanya Ülke Gündemine Oturdu
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından eğitime destek olmak amacıyla başlatılan “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” isimli tablet kampanyası Türkiye gündemine oturdu.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından başlatılan “Gönülden Eğitime Değer Verin, Bir Gönüle de Siz Girin” isimli tablet kampanyası kısa sürede büyük ses getirerek ülke gündemine oturdu.

Bir çok hayırsever ile sivil toplum kuruluşları ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için tablet bağışında bulunacağını açıkladı.

Başkan Şerifoğulları’nın başlattığı kampanya bugün sosyal medyanın da gündeminde geniş yer aldı. Twitter’da “Gönülden Eğitim” etiketi altında binlerce paylaşım yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları başlatılan kampanyanın önemine değinerek kampanya nedeniyle Başkan Şahin Şerifoğulları’na teşekkür içeren paylaşımlar yaptılar.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN