Başkan Yıldırım'dan OSB Esnaflarına Ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi'nde bir dizi ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Başkan Yıldırım'dan OSB Esnaflarına Ziyaret
AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde ziyaretlerde bulunan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım sanayi bölgesi esnafı ile bir araya geldi.

YILDIRIM: AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI TÜM TEŞKİLATIYLA SAHAYA İNİYOR
AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Ardımızda bırakmaya hazırlandığımız pandemi günlerinde, esnafın büyük fedakarlık göstererek devletimizin aldığı kararlara uyum sağladığını, bu sebeple devletimizin tüm gücüyle işletmecilerimizin yanında olduğunu belirten Yıldırım; “Zor günler geçirdik. Bu zor günlerde herkes bazı fedakârlıklarda bulundu. Esnafımızın ve işletmecilerimizin çabası göz ardı edilemeyecek derecede büyük. Süreç artık normalleşiyor, eski günlerimize geri dönüyoruz. Bu dönüş sırasında devletimizin aldığı her karara uyan esnafımızı hükümetimiz yalnız bırakmadı ve gerekli olan desteği sundu. Bize düşen, bu saatten sonra devletimizin desteğini kendi şehrimizde sürdürmektir. Bu bakımdan AK Parti İl Başkanlığı tüm teşkilatıyla sahaya iniyor. Bu vatandaşlarımızın dertlerine ve sıkıntılarına ortak olduğumuz ve varsa mağduriyetlerini gidermeye gönüllü oluğumuz anlamına geliyor” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: HER ZAMAN BURADA OLACAĞIZ
İl Başkanı Yıldırım, “Elazığ üretim anlamında iyi bir noktada. Normalleşmenin başladığını iş yerlerimizde görebiliyoruz. Bu Elazığ'ımızın hızlı adımlarla ilerlediğini gösteriyor. Üretimin ilerleme kaydettiği bu yolda, engelleri kaldırmak bize düşüyor. Biz gönüllüyüz, buradayız ve her zaman burada olacağız” şeklinde konuştu.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN