Anadolu Yayıncılar Derneği Haberleri

Anadolu Yayıncılar Derneği Haberleri

'Medyada Temiz Eller Operasyonu Yapılmalıdır'

Anadolu Yayıncılar Derneği gazeteciler ile ilgili yapılan iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Başarılı Gazeteci Zeki Akbıyık, AK Parti Kongresini Takip Edecek

24 Mart Çarşamba Günü gerçekleşecek olan AK Parti 7. Olağan Kongresi, Anadolu Yayıncılar Derneği ve Millet Haber Ajansı tarafından gün boyu ortak canlı yayın programı yapacak. Yapılacak olan canlı yayın programını ilimizin başarılı gazetecilerinden Zeki Akbıyık'ında yer aldığı gazeteciler sunacak...

'Kralım' Sahalara Geri Döndü

Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı, Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, koronavirüs hastalığını yenerek görevinin başına döndü.

Başarılı Gazeteci Akbıyık'ın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Kanal Fırat - Kanal Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık'ın, koronavirüs testi pozitif çıktı.

Anadolu Yayıncılar Derneği, Karadeniz'de Gazetecilerle Buluştu

Anadolu Yayıncılar Derneği, Karadeniz’de gazetecilerle buluşarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın açıkladığı doğalgaz müjdesini masaya yatırarak ülkeye katacağı ekonomik katkıyı değerlendirdi.

'Uyuşturucu ile Mücadelede Basının Rolü' Sempozyumu Gerçekleştirildi

İlimizin başarılı gazetecilerinden Kanal Fırat ve Kanal E televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın, Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından Mardin’de “Uyuşturucu İle Mücadelede Basının Rolü" sempozyumu gerçekleştirildi.

“Anadolu Soruyor” Programı Ekranlara Geri Dönüyor

Programcılar arasında Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın da olduğu Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından gerçekleştirilen ve TRT ve 40 yerel televizyon ekranlarında yayınlanan “Anadolu Soruyor” Programı ekranlara geri dönüyor...

Başarılı Gazeteci Akbıyık, Bakan Ersoy’dan Destek İstedi

Merkezi Ankara’da bulunan Anadolu Yayıncılar Derneğinde ilimizi temsilen Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen başarılı gazeteci Zeki Akbıyık ve beraberindekiler Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti...

Anadolu Yayıncılar Derneği Üyeleri İftar Programında Buluştu

Anadolu Yayıncılar Derneği üyeleri Ankara'da düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Uyuşturucu İle Mücadelede Medyanın Rolü

Anadolu Yayıncılar Derneği'nin öncülük edeceği “Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü” adlı program Elazığ’da 22 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek.

'Elazığlılar O Stadı Görünce Şaşıracaklar'

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan “Yerel Medya Soruyor” programın konuğu olan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Elazığ Stadıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Erol Kaya, Yerel Seçimlerle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan ve TRT Haber ile birlikte 50 Anadolu kanalından ortak yayınlanan “Anadolu Soruyor” programının konuğu AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya oldu.

Anadolu Soruyor'un Konuğu Mustafa Elitaş Oldu

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’ın moderatörlüğünü yaptığı “Anadolu Soruyor” programının canlı yayın konuğu Ak Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş oldu.

Geleneksel Anadolu Medya Ödülleri Töreni Gerçekleşti

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Anadolu Medya Ödülleri” programı yoğun bir katılımla yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı programda yılın enlerine ödüller verildi.

Bakan Eroğlu, Elazığ'a Yapılan Yatırımları Anlattı

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından hazırlanan “Anadolu Soruyor” programının konuğu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu oldu.