Bürokrat Haberleri

Bürokrat Haberleri

Başarılı Bürokrat Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne Atandı

Karayolları 8. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan görevden alınarak yerine başarılı bürokrat Konya Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Yusuf Güneş atandı.

Başarılı Bürokrat Görevinin Başında!

Çemişgezek Kaymakamlığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığının kararnamesiyle Muş’un Varto İlçesine atanan Elazığlı hemşerimiz, başarılı bürokrat Mehmet Güder yeni görevine başladı.

'Gönüllü İtfaiyeci' Projesinde Elazığlı Hemşehrimizin Büyük Başarısı

Başarılı bürokrat, Elazığlı Hemşehrimiz Arif Sayın'ın Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı olduğu dönemde kırsal mahallelerde kurulan ‘Gönüllü İtfaiyecilik’ projesi kapsamında eğitim çalışmalarını tamamlayanlar Mersin’in birçok bölgesinde çıkan orman yangınlarına müdahale ederek büyük rol üstlendiler...

Milletvekili Erol, Arıcak'ta İncelemelerde Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, Arıcak’ta yaklaşık 10 gündür devam eden orman yangını bölgesine incelemelerde bulundu. Milletvekili Erol, yöre halkının mağduriyetlerinin giderilmesi için konuyu meclis gündemine getireceğini ve üst düzey bürokratlarla görüşerek konunun takipçisi olacağını belirtti.

Hemşehrimiz Demir'den Gururlandıran Başarı!

Ekonomist Dergisi tarafından “Yılın İş İnsanları’ anketinde SSB Prof. Dr. İsmail Demir üst üste 2. kez “Yılın Bürokratı” seçildi.

Başarılı Bürokrat Yapıcı, Asaleten Atandı

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’ne 19 Ocak 2021 tarihinde vekaleten atanan hemşehrimiz Ömer Sami Yapıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile yayımlanan Resmi Gazete’de asaleten TEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Yatırımcıya Kolaylık Geliyor!

Gelecek ayın ortasına doğru Cumhurbaşkanı tarafından açıklanması beklenen ekonomi reform paketi, ‘yatırım’ ve ‘tasarruf’ olmak üzere iki önemli ayaktan oluşacak. Bu kapsamda yatırımcılar için bürokratik süreçleri kolaylaştıracak yeni adımlar atılacak, yerli üretim için yeni teşvikler getirilecek. Kamuda da tasarruf sağlayacak düzenlemeler yapılacak. Yeni araç alımı ve bina yapımı gibi acil olmayan işlerin ertelendiği ifade ediliyor.

Hemşehrimiz Ömer Sami Yapıcı’ya Önemli Görev

Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü görevine, başarılı bürokrat, Elazığlı hemşehrimiz Ömer Sami Yapıcı atandı...

Sevilen Müdürümüz Ayhan Tuncer Hayatını Kaybetti

Elazığlılar tarafından sevilen, başarılı bürokratımız Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ayhan Tuncer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti...

Kaymakam Güder, İncelemelerde Bulundu

Geçtiğimiz aylarda Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamlığına atanan, başarılı bürokrat Kaymakam Mehmet Güder, ilçedeki eksikliklerin giderilmesi noktasındaki çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Tekataş Ailesinin Acı Günü!

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü, Elazığlı bürokrat Ali Tekataş'ın Babası, emekli okul müdürü Hasan Hüseyin Tekataş vefat etti.

Sevilen Bürokrat Güder, Çemişgezek Kaymakamlığına Atandı

İlimizin sevilen bürokratlarından olan ve görev süresi boyunca başarılı çalışmalar yürüten Elazığ Vali Yardımcısı Mehmet Güder, bugün yayınlanan İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamlığına atandı.

Başarılı Bürokrat Güder, Elazığ Vali Yardımcılığına Atandı

Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten ve başarılı çalışmalarla Elazığlıların takdirini kazanan Mehmet Güder, Elazığ Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Başarılı Bürokrat Sabuncu'ya Yeni Görev

Elazığ İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevini 3 yıl boyunca yürüten Mehmet Sabuncu Ankara'da başmüfettişlik görevine atandı.

Başarılı Bürokrat Salih Çetiner, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğüne Atandı

Ziya Polat'ın Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne atanmasıyla beraber boşalan koltuğa, ilimizde daha önceden de görev yapmış olan başarılı bürokrat Muhammed Salih Çetiner atandı.

Başarılı Bürokrat Güder, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığına Getirildi

Malatya Vali Yardımcısı ve Kale Kaymakamlığı görevlerini yürütmekte olan hemşehrimiz Mehmet Güder, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirdi.

Elazığ'daki STK Başkanları Ankara'ya Çıkarma Yaptı

Elazığ'da bulunan bir grup Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Ankara'ya çıkarma yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Sabuncu 'Elazığ Sevdamız Bizi Şehre Hizmetkar Kılacaktır'

İl Özel İdaresine alınacak olan 48 personelin ardından Genel Sekreterlik görevinden alınan şehrimizin başarılı bürokratlarından olan Mehmet Sabuncu sesizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

'Elazığ'da ki Siyaset Anlayışını Cumhurbaşkanına İleteceğim'

İlimizin başarılı bürokratlarından Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu'nun görevden alınmasının ardından açıklamalarda bulunan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da geleneğin ve bürokrasinin ayaklar altına alındığını ifade ederek; "İlimizdeki siyaset anlayışını Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlatacağım" dedi.

Bir Köy Daha Elazığ İl Özel İdaresi Sayesinde Yol Sorununu Çözdü

Genel Sekreterliğini başarılı bürokrat Mehmet Sabuncu'nun yürüttüğü Elazığ İl Özel İdaresi köylerin yol sorununu çözmeye devam ediyor.

Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı festivale davet etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ankara'da başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bakanlar ve bürokratlarla görüşerek 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivaline davet etti.

Tayvanlı bürokrat Battalgazi’ye hayran kaldı

Battalgazi'yi gezen Tayvan Ekonomik Ankara Misyon Temsilcisi Yaser Tai-hisiang Cheng ilçeye hayran kaldığını söyledi.

Tayvanlı bürokrattan Gürkan’a ziyaret

Tayvan Ekonomik Ankara Misyon Temsilcisi Yaser Tai-hisiang Cheng, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Yanılmaz, Bürokratlarla İftarda Buluştu

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediyesi Eski Başkanı Mücahit Yanılmaz, bürokratlarla, belediye başkanlarıyla düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneğinden İftar Programı

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Genel Merkezi tarafından Elazığ'da bir iftar programı düzenledi.

Malatyalılar gönül sofrasında buluştu

Malatyalı İşadamları Derneğinin geleneksel iftarında Malatyalı siyasetçi, bürokrat ve STK temsilcileri bir araya geldi.

Kürsübaşı Okuma ve Kültür Evi, Eski Bakanları Ağırladı

Elazığ Turizm ve Kültür Tanıtma Derneği (ETUDER), Kürsübaşı Okuma ve Kültür Evi, önemli siyasetçi, bürokrat ve belediye başkanlarını ağırladı.

Tekataş, VAN BB Spor Yönetimine Seçildi

Başarılı bürokratlarımızdan, Hemşerimiz, Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetimine seçildi.

Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Malatyalı bürokrat atandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Gazi Çalgan asaleten atandı.

Türkiye İlk Defa Tanışacak

Yeni sistemde çalışmaya başlayacak ‘ofis’ ve ‘kurullar’ devletteki işleyişi hızlandıracak. Cumhurbaşkanı’na bağlı 9 kurul ve 4 ofis, Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasını yavaşlatan bürokratik oligarşiyi işlevsiz hale getirecek.