Chp Elazığ Il Başkanı Haberleri

Chp Elazığ Il Başkanı Haberleri

CHP'li Başkan Duran'dan Yazıkonak'a Ziyaret

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran, Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte sağanak yağış sonrası Organize Sanayi Bölgesinden taşan su nedeniyle evleri zarar gören aileleri ziyaret etti.

CHP'li Başkan'dan 'Cumhuriyet Bayramı' Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran, 103 yaşındaki Şahide Nine’yi ziyaret etti.

Elazığ Heyetinden Kılıçdaroğlu'na Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve CHP ELAZIĞ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti.

CHP'li Başkan'dan 'Hoşgeldin' Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Av. Çağlar Duran, Fırat Üniversitesi’ni kazanan öğrencilere yönelik bir ‘Hoşgeldin’ mesajı yayınladı...

CHP'li Başkan Doğdu'dan Depremi Açıklaması

CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu, 24 Ocak’ta meydana gelen depremin ardından sorunların devam ettiği yönünde açıklama yaptı.

‘Esnaflarımızın Yanında Olmamız Gerekiyor’

CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yavuz değerlendirmesinde, “Kentimizde binlerce çalışan bu dönemde ya işsiz kaldı ya da ücretsiz izinde evlerinde oturmak zorunda kaldı. Evlerine ekmek götüremeyecek durumdalar” dedi.

'Elazığ'la İlgili Sıkıntıları Gerekli Mercilere Taşıyacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanlığına atanan Yavuz Doğdu, basın toplantısı düzenleyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi...

CHP Elazığ İl Başkanı Neden Görevden Alındı?

Görevden alınan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ile aralarında sorun yaşadıklarını aktaran Milletvekili Gürsel Erol, "İl Başkanı ile benim aramdaki sorundan kaynaklı ilçelerle koordinasyonumuz kopmuştu. İl başkanı ile aynı dil, aynı tarz ve aynı üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik, birlikte çalışamadık" dedi.

CHP Elazığ Teşkilatı İlçeleri Ziyaret Etti!

CHP Elazığ İl Başkanlığı Kovancılar ve Palu ilçelerinde esnafları ziyaret edip maske dağıttı.

CHP İl Başkanı Kaplan, Çiftçi ve Tarım Politikaları İle İlgili Açıklama Yaptı

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Türkiye’nin Venezuela’dan peynir ithal etmesini eleştirdi. Kaplan, yerli üreticinin yeterince desteklenmediğini belirterek, yabancı üreticiye imkan sağlandığını söyledi.

CHP'li Kaplan Yeniden Aday Oldu

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına adaylığını açıkladı.

CHP'de Elazığ Belediye Başkan Adayı Kim Oldu?

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, Elazığ Belediye Başkan adayını açıkladı.