Deprem Anı Haberleri

Deprem Anı Haberleri

Yeni AFAD Uygulaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "AFAD uygulamamızı telefonumuza indireceğiz, deprem anında bizi otomatik olarak toplanma alanına götürecek" dedi.

Enkaz Parçalarıyla Elazığ'da Deprem Anıtı Yapıldı!

Elazığ'da geçtiğimiz yıl bugün meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrasında yıkılan binaların enkazlarından toplanan metal parçalarla “Deprem Anıtı” yapıldı.

Deprem Anı Marketin Güvenlik Kamerasına Yansıdı!

Elazığ’da sabah saatlerinde yaşanan 5.3 büyüklüğündeki deprem, bir marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

Deprem Anı Kameralarda!

Elazığ'da 5.3 büyüklüğündeki depremin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde depremin şiddeti, vatandaşların korku ve panikleri kameralara yansıdı.

Deprem Anında Pencereden Atladı!

Elazığ’da meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki depremde Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan apartmanın dairesinden bir vatandaş kendini pencereden aşağı attı. Düşme anı kameralara an be an yansıdı.

“Deprem Yaşamış Bir İl Olarak Hemen Yardım Ve Ekiplerimizi Gönderdik”

İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında yine devletin tüm imkanlarıyla ve kurumlarıyla depremzedelere yardım etmek için her türlü imkanların seferber edildiğini belirten Elazığ Valisi Erkaya Yırık, “Deprem yaşamış bir il olarak biz de hemen deprem anından itibaren organize ederek 2 adet arama kurtarma aracı, 8 adet arama kurtarma teknisyeni ile yaşama malzemesi bulunan yardım tırımız yola çıktı” dedi.

Deprem Anı Kameralara YansıdI

Malatya'da meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki deprem anı Elazığ'da güvenlik kameralarına yansıdı.

Deprem Anı Böyle Görüntülendi

Elazığ'da Meydana Gelen 6,8 Büyüklüğündeki Deprem Anı Kent Merkezinde Bulunan Güvenlik Kameralarına Saniye Saniye Yansıdı.

Deprem Anı Kameraya Yansıdı

Elazığ'da meydana gelen ve bir kaç köyde bazı evlerde hasar oluşturan deprem bir kafenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.Görüntülerde demir parçasının düşmesi ve lambaların sallanmasıyla panikleyenler yer aldı.

Malatya’da deprem anında yaşananlar güvenlik kameralarında

Malatya'da 4.5 büyüklüğündeki deprem sırasında bir iş yerinde yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde deprem sırasında iş yeri çalışanlarının paniklemesi ve dışarıya koşmaları yer alıyor.

Deprem anında yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı

Malatya'nın Arguvan ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen depremler sırasında yaşanan panik kameralara yansıdı.

Şehir Hastanesi depremde de güven veriyor

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde taşıyıcı sistemlerinde bulunan 872 sismik izolatörler sayesinde, deprem anında bile güvenli ve kesintisiz hizmet verebildiği bildirildi.

(Özel) Depremi simülasyon tırında yaşadılar

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde öğrencilerden yaşlılara kadar her yaştan vatandaş simülasyon tırında deprem anını yaşadı.