Ejder Açıkkapı Haberleri

Ejder Açıkkapı Haberleri

Eski Milletvekili Açıkkapı'ya Yeni Görev

Ejder Açıkkapı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü’ne atandı.

Kulak Çekme Tepkisi!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un ‘Kulaklarını çekmek için buradayız’ sözlerine AK Parti'den tepki geldi.

Ejder Açıkkapı'dan Dikkat Çeken Açıklama!

AK Parti 26. Dönem Elazığ Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ İl Başkanlığına atandığı yönünde sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında yer alan paylaşımlara ilişkin açıklama yaptı. 

AK Partili Açıkkapı'dan Maden Açıklaması

Elazığ'ın Maden ilçesindeki heyelan riski ile ilgili açıklama yapan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı, Bölgedeki heyelan afeti meydana gelmeden can ve mal kaybını önlemek için hükumetimiz ve devletimizin tüm kurumları an be an bölgeyi takip ederek yapılacak tüm çalışmaları raporlamaları, tedbirleri ve yardımlar noktasındaki ödenekleri temin etmiştirdedi.

Hemşehrimiz Açıkkapı’ya Yeni Görev

AK Parti Elazığ Eski Milletvekili, hemşehrimiz Ejder Açıkkapı, AK Parti Genel Merkezi tarafından Güneydoğu Anadolu Bölgesi İller Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Stadyumun ihalesi yapıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, kentin kronikleşen meselelerinden biri haline gelen Atatürk Stadyumu'nun yaptıkları çalışmalar sonrasında nihai adımın atılarak bugün ihale edildiğini söyledi.

'Türkiye İçin Mücadelemiz Devam Edecek'

Milletvekilliği süresince hemşehrilerinin kendisine verdiği vekaleti en iyi şekilde millete hizmet etmek gayesiyle yerine getirmeye çalıştığını belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı,Bundan sonrası için de Ak davanın bir neferi olarak, Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarıyla büyük, güçlü Türkiye için mücadelemiz devam edecektirdedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Aday Adayı Ejder Açıkkapı Kimdir?

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Aday Adayı Ejder Açıkkapı Kimdir?

Milletvekili Açıkkapı Başvurusunu Yaptı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı yeniden Milletvekili olmak için AK Parti Elazığ İl Başkanlığına aday adaylık resmi müracaatını yaptı.

Milletvekili Açıkkapı, Palu'da İncelemelerde Bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı hafta sonunu Palu ilçesine ayırarak, incelemelerde bulundu.

Milletvekili Açıkkapı'dan Stadyumla İlgili Müjde

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Paylaşımda Atatürk Stadyumun İhalesinin Yapılacağını Duyurdu.

Milletvekili Açıkkapı, Küçükbaş Hayvancılık Projesini Anlattı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, küçükbaş hayvancılık projesi ile sözleşmeli üretim modelinin başladığını duyurdu.

Elazığ Akgençlik'ten Coşkulu Kongre

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları 5. Olağan İl Kongresi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Yapılan kongrede Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz güven tazeledi.

Elazığ'a Yapılan Yatırımlar Açıklandı

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından "İl Yatırımları" toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Tahir Öztürk ve Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, şehre yapılan çalışmaları anlattı.