Elazığ Ahber Haberleri

Elazığ Ahber Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli İle Biraraya Geliyor!

Cumhur İttifakı'nda yüzde 50 artı 1 tartışması devam ediyor. Cemil Çiçek'in açıklamalarına tepki gösteren Bahçeli'nin sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'i adres gösterdi. Erdoğan ve Bahçeli bugün bir araya gelecek...

Elazığ'da Balığa Rağbet Arttı

Et ve tavuk fiyatlarında yaşanan artış vatandaşları balığa yöneltti. Elazığ Kapalı Çarşı'da hamsinin kilosu 25, istavritin 20 ve mezgitin kilosu 40 liradan alıcı buluyor.

YKS Sonuçları Açıklandı!

YKS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Öğrenciler 2021 YKS sonuçlarını TC kimlik numaraları ve şifreleriyle ÖSYM aday işlemleri sisteminden öğrenebiliyor.

Elazığ'da Vaka Oranları Yükseldi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklanan verilere göre ilimizde ki koronavirüs vaka oranlarının geçen haftaya göre yükseldiği görüldü...

“Kafe ve Organizasyoncular Mağdur Durumda”

Tüm Kafeciler ve Organizasyoncular Derneği (TÜKAF ) Genel Başkanı Yusuf Uğur, Kafelerin hızlı bir şekilde kan kaybı nedeniyle bitme noktasına geldiğini dile getirerek, batağa sürüklenen işletmelerin ve çalışanların sıkıntılı boyutu geçip artık iflas bayrağı çektiklerini belirtti.

Elazığ'dan Misilleme

Elazığ’da led ekranlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek amaçlı “Love Erdoğan" görseliyle yandı.

Hatun Nine O Anları Anlattı

Elazığ’da 6.8’lik depremde 5 katlı apartmanın enkazından 17 saat sonra çıkarılırken başörtüsü istemesiyle dikkat çeken 8 çocuk annesi 70 yaşındaki Hatun Yamış, yaşadıklarını anlattı. Hatun nine, "Enkaz altında ağladık, kızım bana bende kızıma hakkımı helal ettim” dedi.

Elazığ’da Gönüllüler, Dezavantajlı Aileleri Unutmadı

Elazığ’da Kızılay gönüllüleri, dezavantajlı aileler için mahalle mahalle dolaşarak yaklaşık 3 bin adet ekmek dağıttı.

Ahıra Giren Kurt, Koyunları Telef Etti!

Elazığ'da ağıla giren kurt 2 koyunu telef etti.

Yeni Kömürhan Köprüsü ve Tüneli Açılıyor

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ulaşım yatırımları arasında yer alan Elazığ ve Malatya dahil bölgedeki 16 il için geçiş noktası konumunda yer alan Yeni Kömürhan Köprüsü açılış için gün sayıyor. 26 Aralık günü açılması planlanan köprü ve tünel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çevrim için katılımı ile hizmete açılacağı belirtildi.

Tüketimde Türkiye Olarak Zirvedeyiz!

İndirim sezonunda harcama tutarımız 30 milyar TL'yi aştı. Türkiye'de 'Efsane Cuma' sezonunda işlem hacmi yüzde 103, işlem adedi yüzde 57 arttı. Ortalama sepet tutarı 273 TL'ye yükseldi. Bu rakamlarla ilk sırada yer aldık. İkinci Romanya, üçüncü Polonya oldu.

Koronavirüs'lü Hastalara Yeni Uygulama!

Tedavisi evlerde yapılacak koronavirüs hastalarına kırmızı, temaslılarına ise mavi renkli tek kullanımlık bileklik takılacak. Bu bilekliklerin çıkarılmasının cezai yaptırımı olacak.

Dikkat! Bilim Kurulu Toplanıyor!

Koronavirüs Bilim Kurulu bugün toplanıyor. Saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacağı ve önemli kararların alınacağı bekleniyor...

Müdür Eren Başarılara İmza Atıyor

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, göreve gelişinin birinci yılında yaptığı başarılı çalışmaları bir bir açıkladı.

Ataş Ailesinin Acı Günü

İlimizin tanınan esnaflarından Eczacı Fırat Ataş tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Başkan Atlı, Koronavirüse Yakalandı

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, koronavirüse yakalandı.

Altın Zirveye Koşuyor!

Altının ons fiyatı, 1.985,18 dolarla tarihi zirvesini görmesinin ardından 1.972,16 dolar seviyelerinden alıcı buluyor.

'Türkiye'de Hiçbirinizin Ummadığı Gelişmeler Yaşanacak'

Sınırda görev yapan kahraman Mehmetçiğin bayramını kutlamak üzere birlikleri ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de hiçbirinizin ummadığı gelişmeler yaşanacak'' dedi.