Elazığ Fuar Haberleri

Elazığ Fuar Haberleri

Tarım Yazarı Yıldırım'dan ETSO Standına Ziyaret

Ülkemizin en önemli tarım yazarlarından biri olan Ali Ekber Yıldırım Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) kapsamında Elazığ TSO yöneticileri ve profesyonelleriyle biraraya geldi. Yıldırım Elazığ TSO’nun tarımsal kalkınma kooperatiflerinin bugün ülkemizin en önemli kırsal kalkınma modeline örnek olduğunun altını çizerek, Elazığ TSO’yu kutladı…

Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi İnşasında Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerinden biri olan Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Şerifoğulları Mega Yatırımları Yerinde İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mega projelerle şehri markalaştırma hedefi doğrultusunda inşa çalışmaları devam eden Şehirler Arası Otobüs Terminali, Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Mini Terminal sahasında incelemelerde bulundu.

Şahin Şerifoğulları Elazığ Fuar ve Kongre Merkezini İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye’nin ilk konsept projeleri arasında yer alan ve bu yılın sonunda hizmete sunulması planlanan Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Fuar Ve Kongre Merkezi Yıl Sonunda Hizmette

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan ve yıl sonunda hizmete sunulması hedeflenen ‘Fuar ve Kongre Merkezi’ inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları'ndan Fuar Alanı Açıklaması

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şehrin önemli ihtiyaçlarından biri olan fuar alanına ilişkin müjdeyi verdi. Başkan Şerifoğulları¸ Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi yapım ihalesinin 5 Aralık 2019’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

İnşaat ve Mobilya Fuarı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Elazığ'da açılan '3. İnşaat ve Mobilya Fuarı' üçüncü gününde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden farklı firmaların yer aldığı fuarda en çok ilgiyi çeken firmalardan biri de Elmina Mutfak ve Banyo firmasının yer aldığı stant oldu.

Elazığ İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Açılıyor

Doğu Anadolu’nun incisi Elazığ’ın İnşaat ve Mobilya Fuarı, 19-22 Eylül’de 3.kez kapılarını açmaya hazırlanıyor!

Gıda ve Gastronomi Fuarı Açıldı

Elazığ’da Gıda ve Gastronomi Fuarı açıldı. Elazığ Belediyesi iştiraki olan Gelecek Fuarcılık tarafından fuar alanında Gıda ve Gastronomi Fuarı açıldı.