Elazığ Ticaret Ev Sanayi Odası Haberleri

Elazığ Ticaret Ev Sanayi Odası Haberleri

'Kız Kardeşim Yerel Lezzetler Hibe Programı'

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında yerel eğitimlere ek olarak Ocak-Mart ayları içerisinde ikincisi düzenlenecek olan “Kız Kardeşim Hibe Programı” başlıyor...

KGF'de Yeni Operasyonel Yapılanma!

Kredi Garanti Fonu (KGF) Elazığ Şubesi, KGF’nin ülke genelindeki yeniden operasyonel yapılanması kapsamında faaliyetini durdurmuş olup, hizmetlerini daha önceden olduğu gibi Gaziantep 7. Bölge Müdürlüğü üzerinden sürdüreceği açıklandı.

Milletvekili Bulut'tan Önemli Açıklama

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Elazığ'a 5. Noter'in açılacağı müjdesini verdi.

"Basın Camiası Bizler İçin Çok Değerlidir"

Elazığ Ticaret ev Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, "İlimizde görev yapan basın camiamızın her bir ferdi bizler için çok değerli ve kıymetlidir" dedi.

TOBB Genel Kurulunda ETSO Damgası

TOBB 75. Genel Kurulu öncesi gerçekleştirilen ve adeta bir şölen havasında geçen tanıtım etkinliklerinde Elazığ ön plandaydı. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının açtığı stant ve misafirlerine ikram ettiği yöresel ürünlerimiz Elazığ standının en popüler stantlardan biri olmasını sağladı ve çok sayıda misafiri ağırladı.

İşletmelere 'Kısa Çalışma Ödeneği' Desteği

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile İŞ-KUR Elazığ İl Müdürü Abdullah Balcı iş hacmi düşen işletmelerin İŞ-KUR tarafından sağlanan ‘Kısa Çalışma Ödeneği’ desteği hakkında görüş alışverişinde bulunarak işverenlerin bu destekten yararlanması çağrısında bulundular.