Emniyet Genel Müdürü Haberleri

Emniyet Genel Müdürü Haberleri

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Elazığ'da!

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla memleketi Elazığ'a geldi...

Emniyet Genel Müdürü, Elazığlılara Müjdeyi Verdi!

Emniyet Genel Müdürü, hemşehrimiz Mehmet Aktaş, depremde ağır hasar alan polis okuluna Malatya Yolu üzerinde arsa tahsisi gerçekleştirildiğini ve projesinin tamamlandığını söyledi.

Emniyet Genel Müdürün'den Şerifoğulları'na Ziyaret!

Bir takım incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen hemşehrimiz Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Elazığ Valisi Erkaya Yırık ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret ettiler.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş Elazığ’da

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere geldiği Elazığ’da Vali Erkaya Yırık’ı ziyaret etti.

Hemşehrilerini Biran Olsun Yalnız Bırakmıyor

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, depremin 3. gününde de hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş’tan Malatya Emniyetine ziyaret

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Malatya İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve üst düzey yöneticilerden yürütülen güvenlik hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş: “En mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim”

Bingöl'e giden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şükürler olsun, rakamlar gösteriyor ki, geçmiş yıllarla kıyaslandığında çok daha iyi sonuçları elde etmişiz. Tabii amacımız, hedefimiz bu en mutlu günümüze acı karışmasın, üzülmeyelim dedi.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş: "Tunceli çok daha huzurlu, güvenli bir il haline gelmiştir"

Tunceli'de, güvenlik güçlerine seslenen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Başarılarınızı takip ediyoruz, taktir ediyoruz. Bugün Tunceli ilimiz geçmiş dönemlerle kıyaslandığında çok daha huzurlu, güvenli bir il haline gelmiştir.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş’tan şehit ailelerine ziyaret

Kurban Bayramı'nın ilk gününü memleketi Elazığ'da geçiren Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, şehit polis memuru Fethi Sekin'in kabrini ve şehit ailelerini ziyaret etti.

Hemşehrimiz Emniyet Genel Müdürü Aktaş; "100 bin emniyet mensubunu güvenlik hizmeti veriyor"

Kurban Bayramı'nın ilk gününü memleketi Elazığ'da geçiren Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş; 100 bin civarında emniyet teşkilatı mensubu 65 bin noktada trafik güvenlik hizmeti veriyordedi.

Gururumuz, Emniyet Genel Müdürü Aktaş, Elazığ'da!

Elazığlı hemşehrimiz, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş bayram arifesinde Ankara’dan karayoluyla Elazığ’a gelerek bayram sabahında Özel Hareket Polisleriyle beraber kahvaltı yaptı.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş, trafik denetiminde

5 günlük Kurban Bayramı tatilinin başlaması ile birlikte yollarda güvenlik güçleri tarafından kazaların en aza indirilmesi noktasında alınan tedbirler arttırıldı. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığının tatil süresince aldığı tedbirleri yerinde inceleyen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Malatya'da da trafik denetimine katılarak vatandaşları bilgilendirdi.

Türkiye'nin Emniyeti Artık Elazığlı Hemşehrimize Emanet

Yaptığı başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Elazığlı hemşehrimiz Mehmet Aktaş Emniyet Genel Müdürü oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü görevine hemşehrimiz Aktaş’ın getirilmesi şehrimizde memnuniyetle karşılandı.

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya,"Terör konusunda önemli mesafe alındı"

Bölgede uzun süredir yapılan istikrarlı çalışmalar ile terör konusunda önemli bir mesafe alındığını belirten Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, huzur ve güven ortamının vatandaşın günlük hayatına yansıdığını bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya, Bingöl’de

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya Bingöl'de çeşitli temaslarda bulundu.

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya: “Tam tabiriyle terörün beli kırıldı"

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Tunceli ziyaretinde yaptığı açıklamada, kentte tam anlamıyla terörün belinin kırıldığını ve 2018 yılında asayiş hizmetleri anlamında son derece olumlu bir tablo çizdiğini söyledi.

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya, Elazığ’da!

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Elazığ'da emniyet ve polis eğitim merkezini ziyaret etti.