Gençlik Çalışmaları Haberleri

Gençlik Çalışmaları Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başkan Kaya'ya Ödül

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, beldeye yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüllendirildi...

Elazığ'da İpek Yolu Gençlik Merkezi gönüllülerinden lavanta parkı

Elazığ'da İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi tarafından 30 dönüm araziye 40 bin kök lavanta ekimi yapıldı.

Elazığ'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Elazığ İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde düzenlenen programla coşkuyla kutlandı.

İpekyolu Gençlik Merkezi Türkiye 2. si Oldu!

İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Roket Takımı ilk ödülünü, TEKNOFEST bünyesinde ROKETSAN ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen Roket yarışmasında Türkiye ikincisi olarak aldı.

'Öğrenci Arkadaşlarımızın Mağduriyeti Giderilmelidir'

Demokrasi ve Atılım Partisi İl Gençlik çalışmaları başkanı Ahmet Batuhan Gürel yaptığı açıklamada, il dışından ilimize gelen üniversite öğrencilerinin barınma noktasında sıkıntı yaşayacağını söyledi.

İpekyolu Gençlik Merkezi Müsiad Elazığ Şubesini Ağırladı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dost Meclisi toplantısı, Türkiye’de ilk olan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay’ın katılımı ile gerçekleşti.

Elazığ İl Özel İdaresi'nden Drone ve Roket Takımına Tam Destek

Elazığ İl Özel İdaresi, İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde faaliyet gösteren Drone ve Roket Takımına destek verdi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Elazığ'da !

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, programları kapsamında Elazığ’a geldi. Bir takım ziyaretlerden sonra İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’ne geçen İnan, burada gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Bu Merkez, Avrupa'nın En Büyüğü

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılışı yapılan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'nin, aynı anda 250'si konaklamalı bin kişiye hizmet verecek kapasitesinin bulunduğu bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'dan İpek Yolu Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ’da yapımı biten İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

5 Bin Adet Siperlik Maske

Elazığ'da Avrupa’da ilk olma özelliği taşıyan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'nde gönüllü gençlerin yer aldığı ekip, şuana kadar 5 bin adet siperlik maske üreterek "Biz bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına, "Biz Bize Yeteriz Elazığ" sloganıyla destek oldu.

'Gençler İçin Çok Önemli Bir Proje'

Avrupa'da ve Türkiye'de tek örneğinin Elazığ'da yapılmaya başlanan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi projesinin en kısa sürede tamamlanacağını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 6-30 yaş arası gençlerimizin kendilerini her alanda geliştirebilecekleri çok güzel bir proje hayata geçiyor dedi.

Elazığ'da Bir İlk Gerçekleşiyor!

Türkiye Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve AK Parti MKYK üyesi, Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un girişimleriyle Avrupa ve ülkemizde bir ilk olarak hayata geçirilen İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde sona gelindi.