Hacı Akpınar Haberleri

Hacı Akpınar Haberleri

Kovancılar Belediyesinden Duyarlı Davranış!

Elazığ Belediyesinin ardından Kovancılar Belediyesi de örnek bir davranışta bulunarak Antalya’nın Manavgat ilçesinde ki orman yangınlarının söndürülmesi çalışmalarına katkı vermek amacıyla 1 araç ve 2 personelini afet bölgesine yolladı...

Palu'da 3 Yeni İşletme Faaliyete Başladı

Elazığ’da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ Koordinatörlüğü’nün destekleriyle işletmeler hizmete girmeye devam ediyor. Bu Kapsamda Palu’da, ` Hibe Desteğiyle Tavuk Çiftliği İşletmesinin Açılışı Yapıldı. Palu’da ayrıca 2 işletme daha hizmete girdi.

Kovancılar'da Bir Hizmet Daha Faaliyete Giriyor

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, ilçeye yeni projeler kazandırmaya devam ediyor. Düğün salonundan, butik otele, yöresel ürün çarşısından, hobi etkinliklerine kadar birçok alanda hizmet sunacağı mesire alanındaki çalışmalarda sona geliniyor.

Milletvekili Bulut Muhtarları Dinledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, beraberindeki heyet ile birlikte Kovancılar İlçesi’ne bağlı Karakoçor bölgesi köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sıkıntılarını ve beklentilerini dinledi.

Başkan Akpınar: İlçemiz Cazibeli İçme Suyuna Kavuşuyor

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Kovancılar ve Palu ilçelerinin içme suyunu karşılayacak olan çalışmalara başlandığını açıkladı. 

Kovancılar'da Yöresel Ürün Çarşısı Kuruluyor!

Göreve seçildiği günden bu yana büyük hizmetler yaparak ilçe halkının takdirini kazanan Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, ilçe sınırları içerisinde atıl halde bulunan Çakırkaş Mesire Alanını yeniden dizayn ederek bu alan içerisinde hizmet verecek olan yöresel ürün çarşısı için kolları sıvadı...

Kovancılar Belediye Başkanı Trafik Kazası Geçirdi

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, trafik kazası geçirdi.

'Bismillah Dedik, İlk Kazmayı Vurduk'

Kovancılar Belediyesi tarafından ilçe merkezindeki yolların BSK asfaltlama yapımı, yağmur suyu döşeme hattı ile trevartuvar çalışmalarının yapımına başlanıldı.

Genç Kızın Ameliyat Masrafını Üstlendiler!

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde genç kızın ameliyat masraflarını Kaymakam Bünyamin Karaloğlu ile ilçe Belediye Başkanı Hacı Akpınar üstlendi.

Başkan Akpınar'dan İlçeye Bir Hizmet Daha

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar'ın girişimleriyle İlçenin Çakırkaş mevkiinde bulunan ve mülkiyeti Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne ait olan yerin devir işlemleri tamamlanarak bu alana yeni yaşam ve sosyal alanları oluşturulacak...