Hizmet Binası Haberleri

Hizmet Binası Haberleri

Mezarlıklar Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Açıldı

Türkiye’nin genç belediye başkanlarından olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerine bir yenisini daha ekleyerek, Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Palu Belediyesi Hizmet Binasını Yeniliyor

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Palululara bir müjde vererek belediyeye ait hizmet binasının yenileneceğini duyurdu.

Başkan Yılmaz:' Yeni Hizmet Binamızda Sona Yaklaşıyoruz'

Elazığ’ın gelişen ve değişen beldesi Yurtbaşı’nda belediye hizmetleri artarak devam ediyor. Başkan Yasin Yılmaz’ın yeni projeleri arasında yer alan yeni hizmet binası inşasında artık sona gelindi.

Hilalkent Sosyal Hizmet Binası İnşaatı Hızla İlerliyor

Elazığ Belediyesi’nin, Hilalkent Mahallesi'nde bulunan fakat işlevselliğini yitiren semt pazarı yerinde hayata geçireceği "Hilalkent Sosyal Hizmet Binası" projesinde, çalışmalar hızla ilerliyor.

Mezarlıklar Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Çok Yakında Hizmette

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası inşaatı tamamlandı.

'Hilalkent Sosyal Hizmet Binası' Projesi İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Geçtiğimiz gün Elazığ’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da ziyaret ettiği AK Parti il başkanlığı yeni hizmet binasında taşınma telaşı devam ediyor. Bugünden itibaren yeni hizmet binalarında hizmet vereceklerini ifade eden İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, lüksten ve şatafattan uzak, şık bir bina dizayn ettiklerini söyledi…

İHH Palu Şubesi Açıldı

İHH İnsani Yardım Derneği teşkilatlanma çalışmalarını devam ettiriyor. Bu kapsamda İHH Palu Şubesinin hizmet binası düzenlenen törenle hizmete başladı.

Belediye Binasında PKK Flamaları!

Van'ın merkez İpekyolu Belediyesinin kullanılmayan ek hizmet binasında yapılan aramalarda terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın ve güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalarda öldürülen teröristlerin fotoğrafları ele geçirildi.

Yırık ve Şerifoğulları' ndan Kursiyerlere Ziyaret

Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın eşi Ayşe Yırık, Elazığ Belediye Başkanının eşi Arzu Şerifoğulları ile Birlikte Halk Eğitim Merkezi Olgunlar Ek Hizmet Binasında eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti.

Tarım İl Müdürlüğü Mevcut Yerinde Yapılacak

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde yapılması istenilen Tarım İl Müdürlüğü hizmet binasının mevcut yerinde yapılacağını açıkladılar.

Elazığ'da Muhtarlık Mühürü Çalındı!

Elazığ’da Merkeze bağlı Mustafapaşa Mahallesinde hırsızlık olayı yaşandı. Mustafapaşa Mahallesi’nde Muhtarlık hizmet binasına giren şahısın Muhtarlık mührünü çaldığı öğrenildi.

Elazığ Belediyesi'nden Azerbaycan'a Destek

Elazığ Belediyesi kardeş ülke Azerbaycan'a destek amaçlı hizmet binasını Azerbaycan bayraklarıyla donattı...

Başkan Şerifoğulları, Biz Büyük Bir Aileyiz!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye ana hizmet binası birimlerinde görev yapan personelleri ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi.

Ek Hizmet Binası İhalesi Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi tarafından Gümüşkavak Mahallesi’nde inşa edilecek ek hizmet bina ihalesi gerçekleştirildi.

O Yer Millet Bahçesine Dönüştü

Elazığ’da 4 yıl önce bölücü terör örgütünün bombalı araçla düzenlediği hain saldırı sonrası zarar gören ve ardından yıkılan İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının yerinde başlatılan "Millet Bahçesi" projesinde son aşamaya gelindi.

Elazığ Belediyesi Şahin Başkanla Bir Başka Güzel

Elazığ Belediyesi hizmet binasının giriş bölümüne “Danışma” masası kuruldu. Yenilenen belediye giriş katı vatandaşlar tarafından takdir topladı.

MHP teşkilatından Kamu-Sen’e hayırlı olsun ziyareti

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ile MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sendikası Malatya Şubelerinin yeni hizmet binasına taşınmasının ardından hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Hekimhan Belediyesi yol çalışma alanındaki ağaçları taşıyor

Hekimhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İlhan Deniz bulvarındaki yol çalışma projesi kapsamında refüjlerde bulunan ağaçları sökerek yeni yerlerine taşıyor. Kökleri ile birlikte yerlerinden sökülen ağaçlar, Hekimhan Belediyesi hizmet binasında farklı noktalarında yeni yerlerine dikiliyor.

Başkan Gürkan, Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla bayramlaştı

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi personeli ile bayramlaştı. Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası zemin katında düzenlenen bayramlaşma törenine, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve çalışanları katıldı.

Başkan Arıkan; Çalışmaları Hızlandırdı

Kentsel dönüşüm, üstyapı, yeni hizmet binası gibi önemli projelerin de arasında yer aldığı 100 günlük eylem planının hazır olduğunu belirten Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacağız. Yapacağımız hizmetlerle hem ilimizin sorunlarını çözmek hem de vatandaşımızın gönlüne dokunmak istiyoruz dedi.

Emanet Çarşısı yeni binasında hizmet veriyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yeni hizmet binasına taşınan Emanet Çarşı'yı ziyaret ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik sürdürülen sosyal yardımlaşma hizmetlerini yerinde inceledi. Sosyal belediyeciliğin gereklerini eksiksiz yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Çınar, hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında gönül köprüsü kurduklarını söyledi.

Yeşilyurt Belediyesi tarihi maça otobüs kaldıracak

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Bölgesel Amatör Futbol Ligi Play-Off 2.Turunda Ağrı 1970 Spor takımıyla Trabzon'da karşılaşacak olan Yeşilyurt Belediyespor'a taraftar desteği sağlamak adına 11 Mayıs Cumartesi günü saat 22:00'de MAŞTİ karşısındaki hizmet binasının önünde otobüs kaldıracaklarını söyledi.

SKG Yeni Hizmet Binasına Taşınacak

13 bin 172 metrekare ile Elazığ’a hizmet edecek olan yeni SGK hizmet binasının yapımı tamamlandı. Yapılacak son rötuşların ardından Ramazan Bayramı sonrası taşınma işlemi gerçekleştirilecek ve yeni hizmet binasından hizmet verilmeye başlanacak.

Emanet Çarşısı Ramazan’da hizmet vermeye başlayacak

Emanet Çarşı-Doğal Ürünler Pazarı hizmet binasında inşaat çalışmalarının büyük bir kısmının tamamlandığını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yerli üretimi desteklemesinin yanında hayırseverler ile ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizle aynı çatı altında buluşturacak olan bu dev yatırımımız. Yeşilyurt'ta yaşamanın farklı ve ayrıcalıklı olduğunu daha güçlü hissettirecektir. Emanet Çarşımız, Ramazan Ayında hizmet vermeye başlayacaktır dedi.

Battalgazi Belediyesi’nden görkemli açılış

Battalgazi Belediyesi Hizmet Binası ve 15 projenin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Biz hizmetlerin destanını yazıyoruz, inşallah 31 Mart'ta da gönül belediyeliğinin destanını Malatya yazacak dedi.

MHP Elazığ İl Teşkilatında Coşkulu Açılış

Yoğun bir katılımın sağlandığı Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ il Başkanlığı yeni hizmet binasının açılışı gerçekleşti.

Emniyet Müdürlüğü Artık Yeni Yerinde

Elazığ Emniyet Müdürlüğü, yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınma işlemini tamamladı.

Arapgir Belediyesinden İtfaiye Daire Başkanlığına yer tahsisi

Arapgir Belediyesine ait olan SODES hizmet binası 5 yıllığına Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına tahsis edildi.

Polat genç sporcularla bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında Malatya'da amatör spor kulüplerinden sporcu ve hocaları ile söyleşi programında bir araya geldi.