Il Hıfsızza Kurulu Haberleri

Il Hıfsızza Kurulu Haberleri

Elazığ Valiliği'nden Ramazan Genelgesi

Ramazan ayı süresince iftar saati ve hemen öncesinde oluşabilecek yoğunluğun oluşturacağı riskin önlenmesi amacıyla, ekmek üretimi iftardan 1 saat önce sonlandırılmasına ve iftar saatine kadar sadece satış yapılabilmelerine karar verildi.

Elazığ'da Bazı Caddelere Giriş Çıkışlar Kontrollü Yapılacak

Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında, Elazığ İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi covid-19 tedbirleri kapsamında toplandı. Toplantıda yeni kararlar alındı. Alınan karara göre Gazi Caddesi, Vali Fahribey Caddesi ve Hürriyet Caddesi'nde giriş ve çıkışlarda kontrol yapılacak.

İl Hıfzıssıhha Kurulundan Yeni Kararlar!

Elazığ Valisi Erkaya Yırık Başkanlığında toplanan Elazığ İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, koronavirüsün yayılmasını engellemek amacıyla yeni kararlar aldı.

Elazığ'da Covid-19 Vakası Çıkan Evlere Uyarı Etiketi!

Elazığ'da Koronavirüs (Covid-19) vakası tespit edilen evlerin bulunduğu sitelere ‘Bu binada Covid-19 hastası vardır’ etiketi asılmaya başlandı.

Elazığ Valiliği Yeni Kısıtlamaları Açıkladı!

Elazığ İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Elazığ Valisi Erkaya Yırık Başkanlığında Elazığ Valiliği Toplantı Salonunda gündemdeki konuları görüşmek üzere 01.12.2020 Salı günü saat 10:00'da olağanüstü olarak toplandı. Alınan yeni kararlar açıklandı.

Elazığlılardan Sigara İçme Yasağına Destek!

Elazığ’da korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kentin en işlek 3 caddesinde sigara içme kısıtlamasına başlanırken, vatandaşlar da karara destek mesajı verdi.

İl Hıfzıssıhha Meclisinden Yeni Kararlar

Elazığ İl Hıfzıssıhha Meclisi, Vali Erkaya Yırık başkanlığında olağanüstü taplandı. 

Hazar Gölüne Girişler Kısıtlandı!

Elazığ Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında yeni kararlar alınırken Hazar gölüne giriş ve çıkışlar kısıtlandı.