Etiketler

Kuyumculara Sahte Altın Satan 2 Şüpheli Yakalandı

Elazığ'da 5 ayrı kuyumcuyu sahte altın satarak dolandıran 2 şüpheli polis tarafından yakalandı.

Elazığ'da Yüzlerce Sahte Altın Ele Geçirildi!

Elazığ'da bir kişiyi Osmanlı dönemine aitmiş gibi hazırlanan tuğralı sahte altınlarla 35 bin TL dolandıran 4 şüpheli, polisin çalışması sonucu yakalandı. Polis 67 suç kaydı bulunan 4 şüpheliden ele geçirdiği 615 adet sahte altınla "Can Azerbaycan" yazarak Azerbaycan'a da destek mesajı verdi.

Milletvekili Bulut, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, mahalle toplantılarına devam ediyor.. Bu kapsamda hafta sonunu Hilalkent Mahallesine ayıran Bulut, burada mahalle sakinleriyle biraraya geldi...

4 Ekim 2020 Altın Fiyatları!

Altın fiyatları son dakika hareketliliği yakından takip ediliyor. Corona virüsü nedeniyle geçtiğimiz aylarda rekor kıran alış ve satış fiyatları kimi zaman yükselirken kimi zaman düşüş gösteriyor. Sabah saatlerinden itibaren hareketlilik devam ederken vatandaşlar da bu yönde araştırmalarını sürdürüyor.

3 Ekim 2020 Döviz Kurları!

Dolar kuru haftanın son işlem gününü 7,70 seviyesinin üstünde kapatarak hafta sonuna bu aynı seviyeyle başladı. Bu hafta yaşadığı artışlarla 7,80 seviyesini zorlayan dolara benzer bir şekilde euro da yaşadığı artışla 9 liranın üzerindeki konumunu sağlamlaştırdı.

Kadın Meclisi Başkanlığına Tuba Demirkıran Getirildi

Kadınların toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak ve şehrin gelişimine etkin söz sahibi olmalarına katkı sağlamak adına, Elazığ Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın Meclisi Başkanı belli oldu.

Bakan Koca Uyardı Elazığ'da Maske Kullanımı Yüzde 100'e Ulaştı!

ağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın vaka sayısında artış olduğunu belirttiği iller arasında yer alan Elazığ'da herkesin maske taktığı gözlemlenirken, tedbiri arttıran polis ve zabıta da uyarılarda bulundu.

Elazığ'ı Gururlandıran Başarı

Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan enkaz altı arama kurtarma robotu projesi Gaziantep'te düzenlenen TEKNOFEST'te birincilik ödülü aldı. 

CHP'li Erol: Elazığ'ın Sorunları Hala Bitmedi!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, deprem konutlarının geri ödeme fiyatlarının açıklanmasıyla kentteki sorunların bitmediğine işaret ederek, mülkiyet hakkı, orta hasarlı binaların durumu ve hak sahipliği sorunlarının da biran önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

Koronavirüs Artık Gençleri Hedef Alıyor!

Koronavirüs salgınında Mart-haziran dönemine göre genç vaka sayısı arttı. Son zamanlara göre artık gençlerde bulgular eskisine göre çok daha ciddi ve kritik...

Elazığ'ın Tek Kadın Hakemi

Elazığ'ın ilk kadın bölgesel hakemi olan, aynı zamanda Ceza İnfaz Koruma Memurluğu yapan 30 yaşındaki Eda Dalkıran, lig öncesi hazırlanmak için antrenmanlara başladı.

İran'da 5,1 Büyüklüğünde Deprem!

İran'ın batısındaki Kirmanşah eyaletinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

LGS Sonuçları Açıklandı!

Milli Eğitim Bakanlığınca LGS kapsamında 20 Haziran'da yapılan merkezi sınavın sonuçları "meb.gov.tr" adresinden açıklandı.

Vali Yırık’ın Hassasiyeti Olmasaydı Eğer..?

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Valisi Erkaya Yırık, 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8’lik depremin ardından devletin resmi yardım kuruluşları ve hayırseverler tarafından ilimize gönderilen yardım kolilerinin bulunduğu AFAD’ın depolarını incelemiş ve o yardımların biran önce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması talimatını vermişti. Vali Yırık, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada o yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını duyurdu…

Elazığ'da Tıbbi Atık Bertaraf Edildi!

Elazığ Belediyesi’nin çevresel yatırımları arasında yer alan Tıbbi Atık Sterilizasyon Tesislerinde 2019 Nisan-2020 Haziran döneminde toplam 1 milyon 34 bin 189 kg tıbbi atık bertaraf edildi.

İşte Yeni Enflasyon Oranı!

Haziran ayı enflasyon rakamları bugün yani 3 Haziran 2020 tarihinde açıklandı.

30 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

29 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

27 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

26 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

Başkan Şerifoğulları Öğrencileri Unutmadı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın talimatıyla 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak YKS’ye girecek öğrenciler için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunulacak.

Ödemeler 29 Haziran'da Başlıyor!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Haziran ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödemelerinin 29 Haziran’dan itibaren hesaplara yatırılacağını duyurdu.

Ulukent Mahallesinin Çehresi Değişiyor

Mayıs 2020’de ihalesi gerçekleştirilen ve Haziran 2020’de yer teslimi yapılan proje kapsamında, kazı dolgu ve kanal kenarı perde duvar çalışmalarına başlandı.

21 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

Altın Fiyatları Şaşırttı!

İki haftadır iniş çıkışlı bir grafik içerisinde olan altın fiyatları, haftanın son gününde de dalgalanma yaşıyor. Bu doğrultuda, gram altın fiyatı yaşadığı yükselişe paralel olarak 383 liraya kadar çıktı. Aynı anda, çeyrek, yarım, tam, cumhuriyet ve 22 ayar bilezik de bir yükseliş içerisinde. Peki, 21 Haziran gram, yarım, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları ne kadar, bugün kaç TL? İşte, son dakika uzman yorumları eşliğinde 22 ayar bilezik, gram, yarım, tam, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları bugün...

20 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

81 İl'de Pazartesi Başlıyor!

İçişleri Bakanlığı, maske takma zorunluluğuna uymayanların 3 gün süreyle uyarılıp bilgilendirilmesi, 22 Haziran Pazartesi günü itibarıyla bu kuralı ihlal edenlere 900 lira para cezası kesilmesine ilişkin valiliklere talimat verdi

19 Haziran Koronavirüs Tablosu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'deki vaka ve ölü sayılarını paylaştı. İşte Bakan Koca'nın paylaşımı...

LGS Sınavına Girecek Öğrencilere Ücretsiz!

Elazığ Belediyesi 20 Haziran günü, birinci oturumu 09.30’da, ikinci oturumu 11.30’da yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına girecek öğrenciler için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunacak.

LGS Ve YKS Önlemleri!

20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) günü, saat 09.00 ile 15.00 saatleri arasında istisnalar hariç olmak üzere 81 ilde vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlanacak.