Kalp Krizi Haberleri

Kalp Krizi Haberleri

Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi İmdadına Vatandaşlar Yetişti

Elazığ’da direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü, aracının kontrolünü kaybetmesi sonucu kaldırıma çarptı. Sürücünün yardımına önce vatandaşlar ardından sağlık ekipleri yetişti.

Genç Hemşire Görevi Başında Kalbine Yenik Düştü

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görev yapan 28 yaşındaki hemşire Fatma Sevim, görevi başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Kalbine Yenik Düşen Doktor Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Uzm. Dr. Mehmet Ragıp Ekmen (32), memleketi Elazığ’da son yolculuğuna uğurlandı.

Gazeteci Öztürk'ün Acı Günü!

A Haber Elazığ İl Temsilcisi, Gazeteci Fırat Öztürk’ün annesi Fethiye Öztürk hayatını kaybetti...

Müdür Türkmen Hayatını Kaybetti

Fırat EDAŞ Şirket Müdürü Fikret Türkmen, geçirdiği ani kalp krizi nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Elazığspor, Pazarspor Maçının Ertelenmesini Talep Etti

Elazığspor’da Perşembe günü deplasmanda oynanacak olan Pazarspor maçı öncesinde Yardımcı Antrenör Yılmaz Dağ’ın kalp krizi vefatı sonrası Elazığspor maçın ertelenmesi için TFF’ye başvurdu.

Elazığspor Teknik Direktör Yardımcısı Vefat Etti!

Elazığspor Yardımcı Antrenörü Yılmaz Dağ antrenman sonunda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Hemşehrimiz Türkmen Hayatını Kaybetti

Hemşehrimiz Tunceli Meteoroloji Müdürü Yaşar Türkmen, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Evli ve 1 çocuk babası Türkmen'in cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Elazığ'a getirildi.

Kadın Kalbinde Kırmızı Alarm!

Türkiye’de kalp krizi geçirenlerin dörtte üçü erkek. Ancak hem kadınların kalp ve damar hastalıklarına yol açan risk faktörlerinin daha yüksek olması hem de sosyolojik sebeplerden dolayı kadınların ölüm oranı erkeklerden daha yüksek.

Bukardi Beldesi Belediye Başkanı Belli Oldu

Geçtiğimiz ay içerisinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Arıcak ilçesine bağlı Bükardı Belde Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz’ın yerine yeni başkan seçildi.

Eski Başkan Yılmaz Serttaş Hayatını Kaybetti

Ağın Eski Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Oyuncu Rasim Öztekin Hayatını Kaybetti!

Usta oyuncu Rasim Öztekin'i kaybettik. Dün öğle saatlerinde kalp krizi geçiren sanatçı 62 yaşında hayata veda etti

Başkan Açmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Elazığ’ın Bükardi Belde Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz son yolculuğuna uğurlandı.

Gönül İnsanı Şair Ozan’a Gönderilen Mektup Gün Yüzüne Çıktı

Elazığ'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Türk Edebiyatı Şairi Dr.Ahmet Tevfik Ozan’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cezaevinden gönderdiği mektup 22 yıl sonra ortaya çıktı.

Kalp Krizi Geçiren Astsubay Başçavuş, Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Kalp krizi geçiren Astsubay Başçavuş Bankur, memleketinde son yolcuğuna uğurlandı.

Türk Dünyası Değerli Bir İsmi Kaybetti

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve Türk Edebiyatı Şairlerinden olan ilimizin değerli ismi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Tevfik Ozan, hayatını kaybetti...

Şehit Sekin’in Babası Kalp Krizi Geçirdi

Şehit polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin,geçirdiği kalp krizi sonrası anjiyo oldu,kendisi durumunun iyi olduğunu bildirdi.

29 Yaşında Kalp Krizine Yenildi!

Elazığ'da kalp krizi geçiren 3 çocuk babası 29 yaşındaki Murat Başak hayatını kaybetti.

Tombalacı Mehmet Hayatını Kaybetti!

Bir dönemin efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi'nde 'Tombalacı' lakabıyla diziye damga vuran ünlü oyuncu Haldun Boysan, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Alper Tunga Gündoğmuş Hayatını Kaybetti

Emniyet Teşkilatı'nın 2012 yılı Genel Atamaları kapsamında Elazığ Zülfü Ağar Polis Mesleki Eğitim Merkezi görevine atanan Alper Tunga Gündoğmuş geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti.

Yeni Malatyaspor Başkanının Acı Günü

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’in babası Ömer Gevrek, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Helikopterle Hastaneye Ulaştırıldı

Tunceli'de bir köyde kalp krizi geçiren 85 yaşındaki Seyit Ali Kalkan, jandarmanın helikopteri ile hastaneye ulaştırıldı.

Avda Rahatsızlanan Şahıs Hayatını Kaybetti

Elazığ’ın Maden İlçesine Bağlı Raman (Dutpınar) Köyünde Arkadaşlarıyla Ava Giden Serhat Arslan Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti.

Milletvekili Tüfenkci’nin acı günü

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Bülent Tüfenkci'nin yeğeni Selçuk Hastürk geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Kalbi Bu Acıya Dayanamadı !

Elazığ'ın Maden ilçesinde bir köyde 4 gün önce kaybolan ve bugün cansız bedeni bulunan Kıbrıs Gazisi Aziz Gündüz'ün Türk bayrağına sarılı naaşı ailesine teslim edildi. Gündüz'ün ölüm haberinin ardından kalp krizi geçiren dayıoğlunun da hayatını kaybettiğini öğrenildi.

Gaziantap’ten gelip Malatya’da sağlığına kavuştu

Gaziantep'te yaşayan Ali Bozoğlan, 6 yıl önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle değişmesi gereken kalp kapağı Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk kez kapalı operasyonla değiştirildi.

Ani Sıcaklıklara Dikkat!

Yılın en sıcak günlerinin yaşandığı şu günlerde sıcaklardan en fazla etkilenen organların başında kalbimizin geldiği belirtildi. Dahiliye Uzmanı Fatma Başıbüyük, vücudun ısı dengesini koruyabilmek için en kalbimizin daha fazla çalıştığını belirterek kalp krizine karşı içinde bulunduğumuz aylarda herkesin daha dikkatli ve tedbirli olması gerektiğini söyledi.

105 yaşında anjiyo oldu, hayata yeniden tutundu

2 çocuk babası 105 yaşındaki Ali Çiçek, geçirdiği kalp krizi nedeniyle sevk edildiği Medical Park Elazığ Hastanesi'nde anjiyo olarak sağlığına kavuştu.

Merhum Meral, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Elazığ'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Gazeteci Aydın Meral (71) , son yolculuğuna uğurlandı.

Basın Camiasının Duayeni Meral Hayatını Kaybetti

Şehrimizin yetiştirmiş olduğu önemli değerlerden olan gazeteci Aydın Meral geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.