Etiketler

'Yasemin Açık'la Gurur Duyuyoruz'

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve beraberindeki heyet, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı ve SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık'ı ziyaret etti...

'Kralım' Sahalara Geri Döndü

Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı, Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, koronavirüs hastalığını yenerek görevinin başına döndü.

Başarılı Gazeteci Akbıyık'ın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Anadolu Yayıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Kanal Fırat - Kanal Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık'ın, koronavirüs testi pozitif çıktı.

Başarılı Sunucu Furkan Dilaver'e Bir Ödül Daha!

Kanal Fırat Televizyonunun başarılı isimlerinden olan Haber Spikeri Furkan Dilaver’e deprem sürecinde yapılan vefakarca yayınlardan dolayı “Yılın Medya Emek Ödülü” verildi...

Milletvekili Bulut'tan Cesur Davranış!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kanal Fırat ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve başarılı gazeteci Zeki Akbıyık'ın moderatörlüğünü yaptığı "Gündem" programına çıkarak tüm eleştirilere ve sorulara cevap verdi.

'Elazığ'a Zerre Kadar Faydası Yok'

Elazığ'ın Keban ilçesinde 46 yıldır faaliyet gösteren Keban Barajının ilimiz ekonomisine hiçbir fayda sağlamadığı ve şehrimizin 6. bölge teşvik kapsamından çıkarılmasının nedeninin Keban Barajı olduğu belirtildi.

Elazığ Basınının Parlayan Yıldızları

Köklü bir geçmişe sahip olan Elazığ Basını, bugüne kadar yüzlerce başarılı gazeteci yetiştirdi. 

Anadolu Yayıncılar Derneği, Karadeniz'de Gazetecilerle Buluştu

Anadolu Yayıncılar Derneği, Karadeniz’de gazetecilerle buluşarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın açıkladığı doğalgaz müjdesini masaya yatırarak ülkeye katacağı ekonomik katkıyı değerlendirdi.

'Uyuşturucu ile Mücadelede Basının Rolü' Sempozyumu Gerçekleştirildi

İlimizin başarılı gazetecilerinden Kanal Fırat ve Kanal E televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın, Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından Mardin’de “Uyuşturucu İle Mücadelede Basının Rolü" sempozyumu gerçekleştirildi.

Başarılı Gazeteci Zeki Akbıyık Bu Sefer Ülke Gündemini Belirledi

İlimizin başarılı gazetecilerinden, Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, “Anadolu Soruyor” programının konuğu olan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’a sorduğu soruyla bir anda ülke gündemine oturdu.

“Anadolu Soruyor” Programı Ekranlara Geri Dönüyor

Programcılar arasında Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın da olduğu Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından gerçekleştirilen ve TRT ve 40 yerel televizyon ekranlarında yayınlanan “Anadolu Soruyor” Programı ekranlara geri dönüyor...

Başkan Şerifoğulları; "Kırk Gürsel Erol, Bir Ramazan Gürgöze’nin Tırnağı Etmez"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan ve Zeki Akbıyık’ın sunduğu “Gündem” programına konuk oldu. Başkan Şerifoğulları programda “Kırk Gürsel Erol, Bir Ramazan Gürgöze’nin Tırnağı Etmez” dedi.

'Furkan Dilaver ile Son Baskı' Türkiye'nin En İyi Programı Seçildi

Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Malatya’da düzenlenen Altın Kayısı Ödüllerinde Kanal Fırat Televizyonunda yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programı Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi.

Kanal Fırat Bu Geceden İtibaren Değişikliğe Gidiyor

Yönetim Kurulu Başkanlığını ilimizin sevilen ismi Prof. Dr. Yasemin Açık'ın yaptığı ve Genel Yayın Yönetmenliğini ise başarılı gazeteci Zeki Akbıyık'ın yürüttüğü, Elazığ’ın ilk uydu kanalı olan Kanal Fırat Televizyonu bu geceden itibaren frekans değişikliğine giderek seyircisinin önüne çıkıyor.

Kanal Fırat'tan Bir Yenilik Daha!

Yönetim Kurulu Başkanlığını ilimizin sevilen ismi Prof. Dr. Yasemin Açık'ın yaptığı ve Genel Yayın Yönetmenliğini ise başarılı gazeteci Zeki Akbıyık'ın yürüttüğü, Elazığ’ın ilk uydu Kanalı, Kanal Fırat bir kez daha yeniliklerle izleyicisinin karşısına çıkıyor.

'Bu Şehirde Var İsek, Elazığspor'la Varız'

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Kanal Fırat Televizyonunda canlı olarak yayınlanan “Gündem” programında Elazığspor ile ilgili önemi açıklamalarda bulundu. Başkan Arslan; Elazığspor’un kapanması gibi bir kelimeyi duymak istemediklerini belerterek tüm şehrin bu önemli değere sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi.

'Bu Gurur Tüm Elazığ'ın'

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından ‘Türkiye’nin En İyi Yerel Kanalı’ seçilen ve Elazığ’ın dünyaya açılan penceresi olan Kanal Fırat Televizyonu düzenlenen gecede ödülünü aldı.

Kanal Fırat Televizyonuna Bir Ödül Daha

Elazığ’dan dünyaya açılan Kanal Fırat Televizyonu yapmış olduğu yayınlardan dolayı bir ödüle daha layık görüldü.

Elazığ’ın Gururu Kanal Fırat En Çok İzlenen 13. Kanal Oldu

Elazığ’lı İş Kadını Prof. Dr. Yasemin Açık’ın sahibi olduğu ve Genel Yayın Yönetmenliğini başarılı gazeteci Zeki Akbıyık’ın yaptığı Kanal Fırat Televizyonu, Türkiye’de en çok izlenen 13. Televizyon kanalı oldu.