Köpek Haberleri

Köpek Haberleri

Yaralı Köpeğe İtfaiye Şefkati!

Elazığ’da yaralı halde su borusunda bulunan köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hayvan hastanesine teslim edildi.

Otomobilin Çarptığı Yavru Köpek, Kalp Masajı İle Hayata Tutundu!

Elazığ’da otomobilin çarptığı yavru köpek için vatandaşlar seferber oldu. Kalp masajı yapılan köpek yeniden hayata tutunurken, kırık ayağı sarıldı, karnı doyuruldu.

Patileri Ezilen Yavru Köpeği Yürüteç İle Ayağa Kaldırdı!

Elazığ’da arka ayaklarının üzerinden araç geçen ve veterinerlerin iyileşemez dediği yavru köpek, hayvansever Mehmet Yüksel tarafından yapılan yürüteç ile ayağa kaldırıldı. Her gün zeytinyağı ve sıcak su içinde mesaj yöntemiyle tedavi edilen köpek, kendi başına yürümeye başladı.

Minik Öğrencilerden Jandarmaya Anlamlı Ziyaret

Elazığ'da ilk ve anaokulu öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte jandarmanın kuruluş yıl dönümünü kutladı, detektör köpeklerin gösterisini izleyip, araçlarda anons yaptı.

Sevimli Köpek Önce Futbolcularla Antrenman Yaptı Sonra Sahadan Çıkmadı

Bölgesel Amatör Lig maçı öncesi sahaya giren sevimli köpek, önce sporcularla antrenman yaptı, ardından ikinci yarı başlamadan girdiği sahadan çıkmadı. Köpeğin uzun uğraşlar sonucu sahadan çıkartılması ile mücadele gecikmeli olarak oynandı.

İnsan Boyundaki Çoban Köpekleriyle Çiftlik Kurdu

Elazığ’da çocukluktan gelen hevesle bir çift Anadolu çoban köpeği beslemeye başlayan Oğuzhan Özdemir, köpek yetiştirme çiftliği kurdu. Görenlerin yok böyle bir hobi dediği çiftlikte köpekleriyle vakit geçiren Özmedir, bir tanesine 50 bin TL teklif etmelerine rağmen satış yapmadığını aktardı.

Jandarma Ekiplerinden Örnek Davranış

Elazığ’da yol kenarında jandarma ekipleri tarafından yaralı halde bulunan köpek, ekip aracıyla hayvan hastanesine götürülerek tedavi altına alındı.

İnsan Yüzlü Yavru Köpekbalığı Bulundu!

Endonezya'da Abdullah Nuren isimli balıkçı, annesinin karnından çıkan insan yüzlü yavru köpek balığının görüntülerini paylaştı.

Yavru Köpekler Annelerine Kavuştu

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde annelerinden ayrılarak başka köye bırakılan yavrular, ekiplerin devreye girmesi ile annelerine kavuştu. Anne ve yavrularına sahip çıkan muhtar, 2’sini sahiplendirerek yuva buldu.

Norveç’ten Gelen Köpek Balığı Dikkat Çekiyor

Elazığ’da bir balıkçı kanser hastalarının talebi üzerine Norveç’ten ‘köpek balığı’ getirtti.

Sokak Köpeği Silahla Vurularak Öldürüldü

Malatya’da emekli veteriner hekim ile eşinin beslediği köpeklerden biri, silahla ateş açılması sonucu öldü.

Jandarmanın Fark Ettiği 'Dost' Tedavi Altına Alındı!

Elazığ’da jandarma ekiplerinin fark ettiği ön bacakları kırık olan köpek hayvan hastanesinde tedavi altına alındı.

Can Dostu Çalındı Hayatı Alt Üst Oldu

Malatya’da yavruyken sahiplendiği ve adeta bir çocuk gibi büyütüp beslediği köpeğinin çalınması sonrası sosyal medya hesabından yardım isteyen genç kız, köpeğini görenlerin haber vermesini istiyor.

Köpek İle Kedinin Dostluğu!

Tunceli’de yavru köpek ve kedinin dostluğu dikkat çekti.

Elazığ'da 83 Yaşındaki Kayıp Kadını, İz Takip Köpeği Buldu!

Elazığ'da evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 83 yaşındaki Alzheimer hastası kadını jandarma ekipleri iz takip köpeği "Dost" sayesinde 5 kilometre uzakta bularak ailesine teslim etti.

Yavru köpekler annelerine kavuştu

Elazığ'ın Ağın ilçesinde bir kasa içerisinde ölüme terk edildiği yerde bulunup, koruma altına alınan ve şırınga ile beslenmeye başlanan gözleri açılmamış 10 yavru köpek, annelerine kavuştu. Mağarada bulunan ve saldırgan olan köpek, yavrularına kavuşunca sakinleşmesi dikkat çekti.

Yavru Köpekler Koruma Altına Alındı

Elazığ'ın Ağın ilçesinde bir kasa içerisinde ölüme terk edildiği yerde belediye personeli tarafından bulunarak koruma altına alınan 10 yavru köpek, şırınga ile süt verilerek beslenmeye başlandı.

Gözleri açılmamış yavru köpekler, kasa ile ölüme terk edildi

Elazığ'ın Ağın ilçesinde bir kasa içerisinde 10 yavru köpek ölüme terk edildi. Belediye personelinin fark ettiği yavru köpekler, İlçe Belediye Başkanı Ali Uslu'nun talimatıyla korumaya alınarak, anne köpek aranmaya başlandı.

Elazığ'da Buda Oldu! Kedi Köpeklere Saldırdı!

Elazığ'da büfenin önündeki iki köpeğe, sokak kedisi saldırdı. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt edildi.

O Yaban Keçisi Tedavi Altına Alındı

Elazığ’da köpeklerin saldırısına uğrayan yaban keçisi tedavi altına alındı.

Köpek ve Kedinin Kıskandıran Dostluğu

Tunceli’de bir köpek ile kedinin dostluğu görenleri şaşırtıyor.

Her Gün Sokak Köpeklerini Besliyor

Tunceli'de yazarlık ve tiyatro yönetmenliği yapan Yılmaz Can Şare, yiyecek bulmakta zorlanan sokak köpeklerini her gün besliyor.

Köpeğe, Köpekle İşkence Anı Kamerada

Elazığ'da bir şahsın köpeklerini, fabrikada bulunan başka bir köpeğin üzerine saldırtma anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İki köpeğin arasında kalan köpek, fabrikada çalışanların fark etmesiyle yaralı olarak kurtarıldı.

Köpeklerinden Biran Olsun Ayrılamıyor

Elazığ’da yaşanan deprem sonrası evleri ağır hasar gördükten başka yere taşınmak zorunda kalan 52 yaşındaki Fikri Çayır, 7 yıldır eski evinde beslediği köpeklerinden bir an olsun ayrılamıyor.

Mahsur Kalan Yavru Köpekler Kurtarıldı

Elazığ’da 3 metrelik su kuyusunda mahsur kalan yavru köpekler itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Köpekle, Kedinin Kardeşliği

Tunceli’de annesi telef olan bir sokak kedisi, köpeğin şefkatine sığındı

Engelli Depremzede, Çadırda Yaşama Tutunuyor

Elazığ’da 6.8 Büyüklüğünde Meydana Gelen Depremde Çadirda Yaşayan Engelli Yusuf’un Tek İsteği Köpek Beslemek.

Sokak Hayvanları İçin Barınma Evi

Elazığ Belediyesi Tarafından Şehirde Belirlenen Noktalara Kedi Ve Köpeklerin Barınması İçin Evler Yerleştirilmeye Başlandı.

On Yıldır Tenceresi Bakın Ne İçin Kaynıyor

Tunceli’nin Çemişgezek İlçesinin Erkalkan Köyünde Oturan 79 Yaşındaki Zakir Yavuz, 10 Yıldır Sokak Kedilerine Ve Köpeklerine Bakıyor.

Beslediği Köpekler Sonu Oldu!

Portakal bahçesine giderken başıboş köpeklerin saldırısı sonucu hayatını kaybetti.