Mehmet Güder Haberleri

Mehmet Güder Haberleri

Başarılı Bürokrat Görevinin Başında!

Çemişgezek Kaymakamlığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığının kararnamesiyle Muş’un Varto İlçesine atanan Elazığlı hemşerimiz, başarılı bürokrat Mehmet Güder yeni görevine başladı.

Başarılı Kaymakam Güder, Varto'ya Atandı

Elazığ Vali Yardımcısı olarak görev yapmakta iken çıkan kararname ile Çemişgezek Kaymakamlığına atanan hemşehrimiz Mehmet Güder, gece yayımlanan Resmi Gazete kararına göre Muş'un Varto İlçesi Kaymakamlığı’na atandı.

Çemişgezek Fıstık Üretim Merkezine Dönüşüyor!

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamlığı görevine atandığı günden bu yana başarılı çalışmalar imza atan, hemşehrimiz Mehmet Güder, tarafından başlatılan ‘Menengiç Ağaçlarına Antep Fıstığı Aşısı ile Tarihi Geri Alıyoruz’ projesi meyvelerini vermeye başlıyor...

Milletvekili Demirbağ'dan Çemişgezek'e Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Çemişgezek ilçesine giderek, Kaymakam Mehmet Güder’i ziyaret etti..

Gönüllere Dokunan Kaymakam

Tunceli'ye bağlı Çemişgezek İlçesi Kaymakamı Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Güder, ilçede yaptığı başarılı hizmetlerle takdir topluyor...

Kaymakam Güder, Bir Projeyi Daha Hayata Geçirdi

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde bulunan Urartu Mağaraları, Kaymakam Mehmet Güder’in girişimleriyle turizme kazandırılıyor.

Kaymakam Güder'den Sultan Teyzeye Ziyaret

Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamlığı görevini yürüten hemşehrimiz Mehmet Güder, çalışmalarına aralıksız olarak devam ederken bir yandan da ilçede bulunan yaşlıları da ihmal etmeyerek onların hayır duasını almaya devam ediyor.

Urartu Mağaraları Turizme Açılıyor!

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde bulunan ve in delikleri ve derviş hücreleri olarak bilinen Urartu Mağaralarının turizme kazandırılması için başlatılan proje onaylandı.

Kaymakam Güder, İncelemelerde Bulundu

Geçtiğimiz aylarda Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamlığına atanan, başarılı bürokrat Kaymakam Mehmet Güder, ilçedeki eksikliklerin giderilmesi noktasındaki çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Kaymakam Güder, Engellileri Unutmuyor

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Mehmet Güder, ilçedeki engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Kaymakam Güder, Balık Tesisini İnceledi

Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamı Mehmet Güder, ilçede bulunan yavru balık üretim tesisini inceledi...

Çemişgezek Kaymakamlığından Vatandaşlara Ücretsiz Maske!

Çemişgezek Kaymakamlığı 3 ay içerisinde ürettiği 50 bin koruyucu maskeyi vatandaşlara ücretsiz dağıtılmaya başlandı.

Çemişgezek'te denetimler hız kesmeden devam ediyor

Çemişgezek ilçesinde maske ve sosyal mesafe denetimleri sürekli hale getirildi.

Kaymakam Güder, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Mehmet Güder, şehrin en büyük köyü olan Sarıbalta'da incelemede bulunarak vatandaşlarla Covid-19 tedbirleri kapsamında bir araya geldi.

Kaymakam Güder, Eğitim Kadrolarıyla Bir Araya Geldi

Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. 

Genç Kaymakam Gençleri Unutmuyor

Çemişgezek'in genç ve dinamik Kaymakamı, Elazığlı hemşehrimiz Mehmet Güder, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

Kaymakam Güder Halkla Bütünleşti

Mülki Amirler Kararnamesi ile Çemişgezek ilçesine atanan Kaymakam Mehmet Güder, ilçe halkıyla kısa sürede bütünleşti. İlçe merkezini ve köyleri ziyaret eden Kaymakam Güder, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ediyor, sorun ve talepleri dinliyor. Kaymakam Güder'in ilgisi ve alakası ilçe halkının takdirini topladı.

Başarılı Kaymakam Mehmet Güder Görevine Başladı

Elazığ Vali Yardımcılığı görevini yürütürken, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Tunceli ili Çemişgezek ilçe Kaymakamlığına atanan hemşehrimiz Mehmet Güder görevine başladı.

Sevilen Bürokrat Güder, Çemişgezek Kaymakamlığına Atandı

İlimizin sevilen bürokratlarından olan ve görev süresi boyunca başarılı çalışmalar yürüten Elazığ Vali Yardımcısı Mehmet Güder, bugün yayınlanan İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamlığına atandı.

Başarılı Bürokrat Güder, Elazığ Vali Yardımcılığına Atandı

Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten ve başarılı çalışmalarla Elazığlıların takdirini kazanan Mehmet Güder, Elazığ Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Başarılı Bürokrat Güder, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığına Getirildi

Malatya Vali Yardımcısı ve Kale Kaymakamlığı görevlerini yürütmekte olan hemşehrimiz Mehmet Güder, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirdi.