Etiketler

Liselerde Yeni Dönem!

Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) yeni düzenlemesine göre, Anadolu meslek liselerinde daha önce 10'uncu sınıfta yapılan alan ve dal seçimleri, artık rehberlik hizmetlerinin ardından 9'uncu sınıflarda yapılacak.

Cezaevlerine Okullar Kurulacak!

Adalet Bakanlığı cezaevlerinde kreş, anaokulu, lise,meslek lisesi kurmaya hazırlanıyor. Bakanlık ayrıca açık ortaokul ve lise öğrencisi durumundaki tutuklu ve hükümlülere yönelik destekleme ve yetiştirme kursları verecek.

Bölgede 98 Okul Binamızı Kullanım Dışı Bıraktık!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ'da Sıdıka Avar Kız Meslek Lisesi'nde İncelemelerde Bulundu

Fırat Tarım Meslek Lisesi AB Projesini başarı ile tamamladı

Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı öğrencileri, Avrupa'da başarılı bir proje süreci geçirdi.

Meslek liselerinin geleceği masaya yatırıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası 15 Temmuz Şehitleri Salonu'nda Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Fırat Kalkınma Ajansı işbirliğinde Meslek Lisesi Ülkenin Geleceği toplantısı gerçekleştirildi.

Meslek lisesi öğrencileri yüreklere dokunuyor

Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan Meslek lisesi öğrencileri ailelerle buluşuyor projesi Malatya 'da başarı ile yürütülüyor.

Yunus Emre Mesleki Lisesi proje tanıtımı yaptı

Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ödül alan projeleri Malatya Park AVM'de görücüye çıktı.

Öğrenciler, tarım amaçlı "Yapay Zeka" sistemini geliştirdi

Bingöl'de meslek lisesi öğrencileri, tarım alanında kullanılması için yapay zeka sistemi geliştirdi, Türkiye genelinde derece aldı.

Fırat Tarım Meslek Lisesi Avrupa yolunda

Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı öğrencileri uygulama eğitimi için Avrupa'ya gidecek.

Müdür Doğan AK Parti'den Aday Adayı Oldu

Gaziantep Endüstri Meslek Lisesi Müdürü olarak görev yapan Turgut Doğan, AK Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.