Milletvekili Adayları Haberleri

Milletvekili Adayları Haberleri

AK Parti’de seçim çalışmaları

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, seçim gezileri kapsamında vatandaşlarla buluştu.

AK Partili adaylar esnaf ziyaretlerinde

AK Parti Malatya Milletvekili adayları Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı ve Selahattin Barış Palandöken esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İYİ Parti Adayları Kurum Ziyaretlerinde

İYİ Parti Milletvekili Adayları Yavuz Temizer ve Kerim Eflatun’un bu defaki durakları kamu kurumları oldu.

Sadak; 'Sorunların Çözümü Saadet Partisi'

Saadet Partisi milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak 1. Harput Caddesi’ni ziyaret eden adaylar, 24 Haziran seçimlerinde partilerine destek istedi.

SP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Saadet Partisi Elazığ milletvekili adayları Çarşı Mahallesi ve Mollakendi Beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

SP Adayları Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ'da Saadet Partisi Milletvekili Adayları çalışmalarına devam ediyor.

Avşar, Yeşiltepelilerden destek istedi

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , partisinin Yeşiltepe'de düzenlediği mitingine MHP Malatya milletvekili adayları ile katılarak 24 Haziran'da destek istedi.

AK Parti’de seçim gezileri sürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı ve Vahit Atalan, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında düzenlenen toplantılarda ve ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Partili adaylar vites artırdı

AK Partinin Malatya Milletvekili adayları Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, 24 Haziran seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya’dan AK adaylara tam destek

AK Parti Malatya Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. AK adaylara Malatyalılar tam destek veriyor.

AK Parti'de Seçim Çalışmaları Sürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarla tek tek sohbet edip, sıkıntıları ve sorunları yerinde dinleyen adaylar, 24 Haziran seçimlerinin önemine de değiniyor.

"Kime güveniyorsanız ona oy verin"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili ve Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, Siyasette önemli olan bir yere gelmek, seçilmek değil iz bırakmak, adam gibi davranmak, fakir fukaraya sahip çıkmak, insanların umutsuz olduğu çaresiz olduğu her yerde onların yanında yer alabilmek. Biz bunun için Elazığ'a geldik. Biz hiçbir partinin siyaset yapma tarzı anlayışına milletvekili adaylarının söylemleri ile uğraşmıyoruz. Kendimizi anlatıyoruz. Bize inanıyorsanız, güveniyorsanız oyunuzu verin dedi.

Öğretmenlerle istişare toplantısı yapıldı

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, TES Malatya Şube Başkanı Çetin Türkyılmaz ve MHP milletvekili adayları öğretmenler ile istişare toplantısına katıldı.

İYİ Partide Seçim Çalışmaları

Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde partiler çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda İYİ Parti Elazığ Milletvekili adayları hastanelerde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundular.

MHP adaylarına coşkulu karşılama

Ankara'daki tanıtım toplantısının ardından Malatya'ya gelen MHP Malatya Milletvekili adayları havaalanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Ağbaba’dan MTSO’ya ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ve milletvekili adayları ile birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını (MTSO) ziyaret etti.

CHP Malatya’da milletvekili adaylarını tanıttı

CHP Malatya İl Başkanlığı 27'nci dönem milletvekili adaylarını düzenlenen program ile tanıttı.

AK Partili adaylar basın ile sahurda bir araya geldi

AK Parti Malatya Milletvekili adayları AK Parti Malatya il Teşkilatı'nın düzenlediği sahur programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

MHP Malatya milletvekili adayları Ankara’da

MHP Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar, partisinin aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya adaylar ile birlikte gitti.

AK Partili adaylar Polat’ı ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili adayları Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti Milletvekili adaylarına coşkulu karşılama

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, partililer tarafından havaalanında coşkuyla karşılandı. Gerçekleştirilen milletvekili tanıtım toplantısında ise tek hedef seçimlerden 6-0 galip gelmek.

AK Parti Milletvekili Adayları Tanıtıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Milletvekili adayları tanıtıldı

AK Parti Malatya Milletvekili adayları, Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Unat’tan teşekkür açıklaması

27. Dönem AK Parti Milletvekili aday adayı Sabri Unat, milletvekilliği aday adaylığı sürecinde kendisine gösterilen ilgiden dolayı Malatyalılara teşekkür ederek, milletvekili adaylarına başarı diledi.

CHP’da adaylar Leman Sam konseri ile tanıtılacak

CHP Malatya İl Başkanlığı 27 Mayıs Pazar günü Malatya milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıtacak. Ünlü sanatçı Leman Sam'ın da konser vereceği tanıtım Emeksiz Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Sözen’den listeye giremeyenlerin memnuniyetsizliğine tepki

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, AK Parti milletvekili adayları listesine giremeyenlerin memnuniyetsizliklerine tepki göstererek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve parti kurullarının verdiği karara saygı gösterilmelidir. Bugün bir olma, beraber olma ve kardeşçe hep beraber çalışma günüdür dedi.

MHP Adayları Ziyaretlerine Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ile 27. Dönem Elazığ Milletvekili Adayları, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Prof. Çoban Milletvekili Adaylarına Çağrıda Bulundu

HAZARSAM Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, tüm siyasi parti milletvekili adaylarının Elazığ’ın geleceğine dönük hedef ve projelerini kamuoyu ile paylaşması ve seçim sürecini centilmence yürütmesi çağrısında bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Belli Oldu

27. dönemde Elazığ’dan Milletvekili olabilmek için 74 kişinin müracaat ettiği AK Parti’de aday listesi belli oldu.

İşte MHP'nin Elazığ Milletvekili Adayları

MHP Genel Merkezi yaptığı değerlendirmelerin ardından listeyi belirledi. İşte MHP'nin Elazığ milletvekili adayları...