Etiketler

Şehri Kadınlarımız İle Birlikte Yönetiyoruz!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşların talep ve önerilerini dinlemek üzere Vali Erkaya Yırık ve AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ ile birlikte mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hizmeti Milletin Ayağına Götüren Vali

Şehrimizin dinamik ve çalışkan Valisi Erkaya Yırık, ezber bozan bir hizmet anlayışı ile Elazığ halkına hizmet etmeyi sürdürüyor...

İl Protokolü Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, il protokolü ve milletvekilleriyle birlikte Aksaray Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Erdoğan, Milletvekillerini Uyardı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devam eden kongre süreciyle ilgili milletvekillerini uyararak, teşkilatlara müdahale edilmemesini istedi.

Esnaf Yapılandırma İstiyor!

AK Parti grup yöneticileri ile yapılan toplantılarda milletvekilleri, daha önceki borç yapılandırmalarından kaynaklanan yükümlülüklerin salgın nedeniyle yerine getirilemediğini, yeni bir düzenleme yapılmasının doğru olacağını söyledi.

CHP'li Milletvekillerinin Ziyareti Ertelendi

23 CHP Milletvekili ile Elazığ'a gelecek olan Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol 11 Eylül'de planlanan ziyaretini son dönemde tekrar artış gösteren pandemi sürecinden dolayı ileri bir güvenli tarihte yapacaklarını açıkladı.

Elazığ 6. Bölge Teşviklerinden Yararlanmaya Devam Edecek

AK Parti Elazığ Milletvekilleri; Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ teşvik sistemiyle ilgili ortak açıklama yaptı.

Işıkver, Milletvekillerine Çağrı Yaptı

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, 24 Ocak depreminden sonra İŞKUR tarafından TYP kapsamında işe alınan yaklaşık Bin işçinin iş sözleşmelerinin uzatılması yönündeki taleplere olumlu cevap verilmediğini belirterek, bu konuda iktidar ortağı milletvekillerine çağrıda bulundu. 

AK Partili Zülfü Demirbağ, En Başarılı Milletvekili Seçildi

ORC Araştırma şirketinin yaptığı “27. Dönem Milletvekillerinin Performans Ölçümü” araştırmasına göre AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, en başarılı milletvekilleri arasında 6. sırada yerini aldı…

Elazığ Heyeti Bakan Kurum ile Görüştü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Elazığ milletvekilleri ve belediye başkanlarından oluşan heyeti kabul ederek deprem sonrasında devam eden projelerle ilgili görüşme yaptı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Bir Müjde Daha!

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Elazığ Milletvekilleriyle birlikte DSİ Genel Müdürünü ziyaret eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Hamza Bey İçme Suyu Barajı Arıtma tesisi ile şehir içi depolar arası yaklaşık 60 km uzunluğundaki bağlantı hattı ve terfi merkezi çalışmalarına ilişkin ihalenin Haziran 2020’de gerçekleşeceği müjdesini vermesinin ardından bir müjde daha geldi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Güçlü Bir Adım

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekilleri ile birlikte DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız’la yaptıkları görüşmeler sonucunda Hamzabey İçme Suyu Barajı Arıtma tesisi ile şehir içi depolar arası yaklaşık 60 km uzunluğundaki bağlantı hattı ve terfi merkezi çalışmalarına ilişkin ihalenin Haziran 2020’de gerçekleştirileceğini duyurdu.

Ak Partililer Video Konferans Yöntemi İle Bayramlaştı

Her bayramın birinci günü partileri ve Elazığlılarla bayramlaşan AK Parti Milletvekilleri ve İl Başkanı Ramazan Gürgöze, bu bayramda telekonferans yönetimiyle bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

Siyasilerden Elazığ Yeni Habere Tebrik Mesajları

Elazığ'ın en çok takip edilen haber sitelerinden olan elazigyenihaber.com ’un 2. yıldönümü kapsamında ilimiz Milletvekillerinden ve siyasi parti temsilcilerinden tebrik mesajları geldi…

Başkan Şentop Açıkladı

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Meclis Başkanı Şentop, milletvekilleri arasında pozitif vaka bulunmadığını açıkladı.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri, Maaşlarını Bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına, AK Parti'nin Elazığ'daki 4 Milletvekili de 1'er maaşını bağışlayarak katıldı.

Siyasilerden “Evde Kal” Çağrısı

Elazığ’da korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında Milletvekilleri Metin Bulut ve Gürsel Erol ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları “Evde Kal” videosu paylaşarak bilgilendirmede bulundu.

Elazığlı Esnaflar Dikkat! Halk Bank Kredileri İçin Esneklik Tanındı

24 Ocak'ta ilimizde gerçekleşen 6.8'lik depremin ardından iktidar milletvekilleri Metin Bulut, Tolga Ağar, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığlı depremzedelerin sorunlarını ve taleplerini ilgili mercilere anlık ileterek sorunların çözümüne katkı sağlamaya devam ediyorlar.

HDP'liler, Milletvekili Demirbağ'ı Susturmak İstedi!

TBMM Genel Kurulu’nda söz alan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, kürsüye çıktığı ilk andan itibaren HDP Milletvekilleri tarafından protesto edilerek susturulmak istendi. Milletvekili Demirbağ’a konuşmasını yaptırmamak için ellerinden geleni yapan HDP’li Milletvekilleri bu girişimlerinde başarılı olamadı.

Bunlar Hangi Ülkenin Milletvekili ?

Türkiye’de azınlıkların öldürüldüğü iftirasını attılar.

AK Parti Elazığ Milletvekillerinden Ortak Açıklama!

Elazığ İl Özel İdaresine alınacak olan personel alımları ile ilgili AK Parti Elazığ Milletvekillerinden ortak bir açıklama geldi.

Esnaflar Sıkıntılarını Dile Getirdi

Elazığ Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf Odası ilimizde faaliyet gösteren esnafların yaşadığı sorunlarla alakalı sıkıntıları Elazığ Milletvekillerine aktardı.

Celp Tarihleri Bir Ay Geriye Çekildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında, milletvekilleri ile düzenlenen kapalı grup toplantısında yeni askerlik sisteminin ülke güvenliği ile ilgili herhangi bir sıkıntıya sebep olmayacağı dile getirildi.

Kurmaylarına Talimatı Verdi!

Bahçeli, A takımını Binali Yıldırım’ı yalnız bırakılmamaları konusunda uyardı. MYK ile milletvekilleri dönüşümlü olarak Yıldırım’ın programlarına katılmaya başladı.

Milletvekilleri Kale ilçesinde iftar programına katıldı

AK Parti Malatya Milletvekilleri Hakan Kahtalı, Ahmet Çakır ve Bülent Tüfenkci, Kale ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldılar.

Cumhurbaşkanından Birlik Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm dönem milletvekilleri ile iftar programında konuştu.

AK Parti'den Önemli Kararlar!

AK Parti, bir taraftan 31 Mart Mahallî İdareler Seçimlerinin ilk analizini yaparken bir taraftan da yeni yol haritasını hazırlıyor.

AK Parti heyetinden Başkan Çınar’a ziyaret

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, milletvekilleri ile birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ı ziyaret ederek yeni dönem de görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti heyetinden Osman Güder’e ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı ve AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, beraberinde parti yönetimi ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahtalı ve Tüfenkci çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Hakan Kahtalı ve Ahmet Çakır, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürdü.