Mücahit Yanılmaz Haberleri

Mücahit Yanılmaz Haberleri

Polat Alemdar Siyasete mi Hazırlanıyor?

Elazığlı ünlü oyuncu Polat Alemdar lakaplı Necati Şaşmaz, tecrübeli siyasetçi Mücahit Yanılmaz ile bir araya geldi. Uzun zamandır ekrandan uzak duran başarılı oyuncunun aktif bir siyasetçi ile görüşmesi 'Necati Şaşmaz' Elazığ'da siyasete mi atılıyor? sorusunu akıllara getirdi.

Başkan Yanılmaz Yeniden Aynı Göreve Getirildi

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Yedek MKYK Üyeliğine seçilen, Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, tekrardan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi...

Yanılmaz, AK Parti MKYK'da Yedek Üyeliğe Seçildi

AK Parti MKYK yedek listesinde önceki dönem Elazığ Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mücahit Yanılmaz'da yer aldı.

'Alışverişini Şehrinden Yap, Elazığ Kazansın ve Elazığlı Kazansın'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, ‘Alışverişini şehrinden yap! Elazığ kazansın ve Elazığlı kazansın’ sloganları ile Platform 23 öncülüğünde başlatılan bir kampanyanın organizasyonluğunu üstlendi.

Sakarya Deplasman Giderleri Yanılmaz'dan

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele veren Elazığspor’un bu hafta sonunda oynayacağı Sakaryaspor maçının deplasman giderlerini ilimizin bir önceki dönem Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz karşılayacak.

Yanılmaz'dan Gazetecilere Kutlama Mesajı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı da AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'dan geldi.

AK Parti'li Yanılmaz'a '15 Temmuz Destanı' Ödülü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediyesi Eski Başkanı Mücahit Yanılmaz'a, "15 Temmuz Destanı" ödülü verildi.

Yanılmaz, Bürokratlarla İftarda Buluştu

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediyesi Eski Başkanı Mücahit Yanılmaz, bürokratlarla, belediye başkanlarıyla düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Beş yılda 489 milyon liralık yatırım yapıldı

Elazığ'a 5 yıl içerisinde toplam 489 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten Başkan Mücahit Yanılmaz, Türkiye'nin kaynak ve finans bölümü en iyi olan belediyelerden biri olduklarını söyledi.

Palulular, Başkan Yanılmaz'ı Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Palu Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek üyeler ile bir araya geldi.

'Hiçbir Engel Başarıya Engel Değildir'

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şefkatli Eller İşitme ve Konuşma Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ve Elaziz Belediyespor’un işitme engelli oyuncularıyla bir araya geldi.

Başkan Yanılmaz Okudu, Eşi Videoya Çekti

Elazığ Belediyesi Konservatuvarı Türk Müziği Korosu, kültürel etkinlikler kapsamında “Tasavvuf Müziği Konseri” düzenlendi. Düzenlenen gecede Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz bir sürpriz yaparak ilahi okudu.

Başkan Yanılmaz'dan 'Personel Buluşmaları'

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, personel buluşmaları kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi.

'Elazığ Lideriyle Buluşuyor'

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanı ve Recep Tayyip Erdoğan'ın 9 Mart Cumartesi günü Elazığ’a gelerek hemşerilerimizle kucaklaşacağını ve hemşerilerimizin de her zamanki gibi liderine sahip çıkacağını kaydetti.

Haberimiz Ses Getirdi, Yanılmaz Harekete Geçti!

Dün gündeme getirdiğimiz “Elazığ Belediyesi Bu Çağrıya Kulak Verecek Mi?” başlıklı haberimiz ses getirmeye başladı. Bu kapsamda Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz dün gece bir televizyon programındaki canlı yayına telefonla bağlanarak sebze satış tanzim noktalarının en geç Cuma gününe kadar Elazığ’da da kurulacağının müjdesini verdi.

'Elazığ'da Kenevir Yetişecek'

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ve oda yönetim kurulunu ziyaret etti.

TOKİ konutları için protokol imzalandı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın girişimleri ile Memur-Sen 3.Etap TOKİ konutları için protokol anlaşması imzalandığı bildirildi.

Yanılmaz ve Can Ailelerinin Acı Günü

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın abisi Muzaffer Yanılmaz’ın kayınvalidesi Hatice Can vefat etti.

Yanılmaz, Gazetecilerin Gününü Kutladı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yanılmaz'dan Örnek İşçiye Ödül

Elazığ'da bulduğu cüzdanı sahibine teslim ederek örnek olan temizlik görevlisi Abdullah Güneş'i, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, tam altınla ödüllendirdi.

Başkan Arslan, Yanılmaz'a Çağrıda Bulundu

Elazığ TSO 11. Meslek Komitesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların inşaat izin, ruhsat ve harçlarla ilgili olarak yaşamış olduğu sorun nedeniyle, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan sorunun çözümü ile ilgili destek talebinde bulundu.

Yanılmaz, FHGC’yi ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'ni (FHGC) ziyaret etti.

Yanılmaz’dan, Şerifoğulları’na ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, partisinin başkan adayı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret ederek; "Bu bir bayrak yarışıdır. Davamız, inancımız baki, insanlar gelip geçicidir" dedi.

Başkan Yanılmaz'a Yeni Görev

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı'na getirildi.

Elazığ Belediyesinin Borcu Açıklandı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Elazığ Belediye’mizin TL cinsinden toplamda borcu 269 milyondur. Alacaklarımız ise 89 milyondur” dedi.

Başkan Yanılmaz, “Kadınlar ne kadar güçlü olursa toplumda o kadar güçlü olur”

Kadınların güçlü olmasıyla birlikte toplumunda o kadar güçlü olacağını belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bu açıdan kadın merkezlerindeki çalışmaları daha çok çeşitlendireceklerini söyledi.

Yanılmaz, "Yılın En Başarılı İl Belediye Başkanı" seçildi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, çevre duyarlılığını öne çıkaran ELBÜS, Çöpten Enerji Üretim Tesisi ile Hedef Sıfır Atık projelerinden dolayı Yılın En Başarılı İl Belediye Başkanı' seçildi.

'Hizmette 4 Yılda 114 Proje Hayata Geçirildi'

Elazığ Belediyesi olarak 2014 ile 2018 yıllar arasında 114 projeyi hayata geçirdiklerini belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletin uygun görmesi halinde Elazığ'a gururla hizmet etmeye aday olacağını söyledi.

Başkan Yanılmaz'dan Elazığspor Açıklaması!

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, "Elazığspor denince sadece Elazığ Belediyesi'nin akla gelmesi yanlış. Herkesin Elazığspor'a sahip çıkmasını buradan duyuruyorum. Yapılacak her çalışmanın içinde belediye olarak biz olacağız"dedi.

İntihar etmek isteyen şahsı Başkan Yanılmaz ikna etti

Elazığ'da bir binanın 8. katına çıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından ikna edildi. Yüzlerce kişi olayı film gibi izlerken, bazıları ise cep telefonu ile sosyal medyada canlı yayın yaptı.