Murat Dağhan Haberleri

Murat Dağhan Haberleri

Dağhan Ailesinin Acı Günü

Deva Partisi Eski İl Başkanı Murat Dağhan’ın babası Mehmet Dağhan vefat etti.

'Asılsız İddialar Bizi Üzmüştür'

Deva Partisi’nde Eski Başkan Murat Dağhan ile yaşanan gelişmelerin ardından İl Başkanlığına atanan Avukat Mehmet Kangal kameralar karşısında geçti, “Partimiz ile ilgili söylenenlerin aslı yoktur” dedi.

'Deva Partisinin Türkiye'nin Sorunlarına Derman Olacağına Artık İnanmıyoruz.'

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan partisinden istifa etme gerekçesini bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında duyurdu. Başkan Dağhan açıklamasında, “Elazığ il teşkilatı Büyük kongreyi müteakip teşkilat içi bir kalkışma harekatına maruz kalmıştır.” Dedi.

DEVA Partisi İl Başkanı Görevden Alındı!

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan görevden alındı. Yeni Başkan ise Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kangal oldu.

DEVA Partisi'nden Tıp Bayramı Ziyareti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

'Kurada Ne Çıkarsa Bahtına Düşüncesi İle Hareket Edilmiştir'

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, 24 Ocak 2020 depreminin ardından yapılan afet konutlarının karma çekilen kuralarıyla ilgili açıklama yaptı.

DEVA Partisi Kuruluşunun 1. Yılını Kutluyor

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından 9 Mart 2020 tarihinde kurulan DEVA Partisi kuruluşunun birinci yıl dönümünü kutluyor.

Deva Partisi Elazığ Teşkilatı'ndan Anlamlı Etkinlik

Deva Partisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Sugözü Mahallesi’nde depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için fidan dikti.

Dağhan'dan Bulut'a Sert Cevap!

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, Elazığ'daki depremzedelerin sorunlarının çüzümü için hazırladıkları soru önergesinin TBMM'ye sunulmasını eleştiren AK Parti Milletvekili Metin Bulut'a sert cevap verdi. 

Belediyeye Usulsüz İşçi Alındığı İddası

Kovancılar Belediyesine 60 kişinin usulsüz bir şekilde işe alındığı iddia edildi. İşe alınan 60 kişinin AK partili belediye Meclis üyelerinin yakınları olduğu belirtildi. 

‘Elazığ’da Mağduriyetler Devam Ediyor’

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, 24 Ocak 2020 yılında yaşanan 6.8’lik depremin üstünden 1 yıl geçmesine rağmen deprem kaynaklı mağduriyetlerin en üst seviyede devam ettiğini belirtti.

Deva Partisinden, Elazığ Yeni Haber’e Ziyaret

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri, haber sitemizi ziyaret etti.

Deva Partisi Teşkilatı Sivrice'yi Ziyaret Etti

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri Sivrice ilçesini ziyaret etti...

DEVA Partisi Kan Bağışladı!

Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığı Kızılay’a kan ve plazma bağışında bulundu.

Başkan Dağhan ve Yönetimi Mazbatasını Aldı!

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetimi Elazığ Adliyesine giderek mazbatasını yüksek seçim kurulundan aldı.

Ali Babacan Elazığ'a Geldi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin 1’inci Olağan İl kongresine katılmak üzere Elazığ’a geldi.

Dağhan: 'Problemleri Gündeme Getiren Bir Muhalefet Olacağız'

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, yönetim kurulu ile bir araya gelerek, ülke ve Elazığ gündemini değerlendirdi.

Başkan Dağhan: Elazığ'ın Hakkını Korumaya Mecburuz

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan, Elazığ gündemine dair açıklamalarda bulundu.

DEVA Partisi’nde Teşkilatlanma Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ’da teşkilatlanma çalışmalarına devam eden Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, merkez ilçe ve 3 ilçe başkanına yetki belgesini verdi.

Başkan Dağhan'dan İlk Açıklama

DEVA Partisi Elazığ Kurucu İl Başkanı Murat Dağhan ilk basın açıklamasını yaptı.