Müsiad Elazığ Şubesi Haberleri

Müsiad Elazığ Şubesi Haberleri

Özeren, Başkan Adaylığını Açıkladı

MÜSİAD Elazığ Şubesi eski başkanı, iş insanı Mehmet Özeren, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Özeren başkanlığa seçilmesi halinde Elazığ OSB'de hayata geçirecekleri projeleri kamuoyu ile paylaştı.

MÜSİAD Elazığ Şubesi Azerbaycan'a Gidiyor!

MÜSİAD tarafından 25'inci kez düzenlenecek Uluslararası İş Forumu (IBF - International Business Forum) bu yıl Bakü'de gerçekleştirilecek...

İpekyolu Gençlik Merkezi Müsiad Elazığ Şubesini Ağırladı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dost Meclisi toplantısı, Türkiye’de ilk olan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay’ın katılımı ile gerçekleşti.

MÜSİAD’da Başkan Gürkan Dönemi

MÜSİAD Elazığ Şubesi 22. Genel Kurulu gerçekleşti. Tek liste ile gerçekleşen genel kurulda Başkan Mehmet Özeren görevi Tekin Gürkan’a devretti. Görevi devralan Gürkan yaptığı konuşmada, ihracat odaklı çalışmalar ile dış ticareti arttıracaklarını belirterek, Elazığ’ın sorunlarının çözümü ve beklentilerin karşılanması için ilgili makamlarla sürekli iletişim halinde olacaklarını ifade etti.

MÜSİAD'dan 2019 Yılı Ekonomi Değerlendirmesi

MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından 2019 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Genç MÜSİAD Elazığ YBA Projesi için Kolları Sıvadı

Üniversite öğrencileri için farklı projeler üzerinde çalışan Genç MÜSİAD ELAZIĞ Şubesi Bugün Fırat Üniversitesi Rektörü Kubettin Demirbağ’ı Ziyaret etti.

O Yasa Elazığ'da Tekstil Sanayisinin Gelişmesine Engel Olmuştur !

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, tekstil sektörüyle ilgili önemli açıklamada bulundu.

'MÜSİAD, Her Zaman Devletinin ve Milletinin Yanındadır'

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren, 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yıldönümü nedeniyle bir yazılı basın açıklaması yaptı.

'Vizyoner Liderlik Eğitim' protokolü

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) ve MÜSİAD Elazığ Şubesi arasında iş adamlarına yönelik olarak Vizyoner Liderlik Eğitimi protokolü imzalandı.

Genç Müsiad’dan ‘Bu Yaz Camideyim’ Projesi

Genç MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından “Bu Yaz Camideyim” projesi gerçekleştirildi.