Mustafa Gür Haberleri

Mustafa Gür Haberleri

Mustafa Gür, TASKK yönetiminde

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Kurulu'nda Ali Düşmez güven tazeleyerek yeniden başkan olurken, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Mustafa Gür de yönetimde yer aldı.

Elazığ’ın BAL’da 3 Takımı Olacak!

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Elazığ’ın yine 3 takımla temsil edileceğini açıkladı.

'Amatör Ligde Süreci Takip Edeceğiz!'

Elazığ Amatör Spor Kulüplere Federasyon Başkanı Mustafa Gür, Amatör Ligler için süreci takip edeceklerini belirtti..

Başkan Gür'e Yeni Görev

İl özel idaresi genel sekreterliğinin yeni oluşturulan Kültür ve sosyal işler müdürlüğüne atama yapıldı.

BAL '9 Haziran'da Başlıyor!'

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Gür, Bölgesel Amatör Ligin 9 Haziran’da başlayacağını, lige katılan ilimiz temsilcisi Medılına Hospital Fırat Üniversitesi’nin 4. Bölge 6. Grupta yer aldığını belirtti.

Öztürk'ten Bir Açıklama Daha!

Tetiş Yapı Elazığspor Yönetim Kurulu başkanı Selçuk Öztürk, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Gür’ün açıklamalarına cevap verdi.

BAL Liginde Sıkıntı Yok!

2021-2022 Sezonunda Amatör liglerin oynanmayacağını belirten Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mustafa Gür, 17 Nisan’da başlayacağı açıklanan ancak TFF tarafından 26 Mayıs’a ertelenen Bölgesel Amatör Liglerin ertelendiği tarihte başlamasında bir sıkıntının söz konusu olmadığını belirtti.

Amatör Spor Haftası Kutlandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen 'Amatör Spor Haftası' ilimizde de kutlandı.

Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri Başladı!

Elazığ'da, Avrupa spor haftası etkinlikleri düzenlendi.

Gür Ailesinin Acı Günü

Elazığ'da trenin traktöre çarpması sonucu hayatını kaybeden ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür'ün amcası oğlu olan merhum Sedat Gür, son yolculuğuna uğurlandı.

ASKF'den Spor Kulüplerine Destek!

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı bu yıl da ilimizde ki amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapacak.

Başkan Gür 'TFF'nin Kararını Bekliyoruz'

Amatör küme futbol liginde ertelenen karşılaşmaların ne zaman başlayacağı konusunda bilgiler veren Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, "ertelenen maçlar konusunda Türkiye Futbol Federasyonunun kararını bekliyoruz" dedi.

Başkan Gür 'Henüz Netlik Kazanmadı'

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, 1. Amatör Lig’de düşmenin şu aşamada kaldırılmadığını, hali hazırda 2 ekibin 2. Amatör Lig’e düştüğünü dile getirirken, liglerin tescil edilip edilmemesi konusunun da henüz netlik kazanmadığını ifade etti.

Mustafa Gür Önemli Açıklamalarda Bulundu

Elazığ 1. Amatör Futbol Ligi 18 Temmuz’da başlayıp, 16 Ağustos’ta sona erecek. Antrenman ve maçlarda pandemi önlemleri konusunda taviz verilmeyecek. Takımlar, her maçtan önce koronavirüs testinden geçecek. Pozitif çıkan oyuncular maçlara çıkamayacak. Öte yandan 2. Amatör Lig oynanmayacak. ASKF Başkanı Mustafa Gür kulüp temsilcilerinin de katıldığı toplantıda önemli açıklamalarda bulundu…

Gür’den Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Elazığ ASKF Başkanı Mustafa Gür, salonların dezenfekte çalışmaları beyanından ötürü Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti

ASKF Başkanı Gür'den Bayram Jesti

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi şehirdeki futbol kulüplerine ve basın kuruluşlarına ince bir jest yaparak çikolata ve kolonya ikramında bulundu.

ASKF’den Koronavirüs Önlemleri!

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ile TFF Futbol İl Temsilcisi Turgut Kılınç düzenledikleri basın toplantısında alınana kararlara uymayan takımlar hakkında işlem yapılacağını bildirdi.

Şampiyondan, ASKF Başkanı Gür'e Ziyaret

Türkiye Boks Şampiyonasında Türkiye şampiyonluğunu elde eden Gizem Özer, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür’ü ziyaret etti.

Sabuncu; 'ASKF İle Ortak Proje Yapacağız'

Elazığ İl Özel İdaresi ile Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu arasında kulüplerin spor malzemesi ihtiyacını karşılamak amacıyla ortak proje yapmak için protokol imzalandı.

Başkan Gür'den Vali Kaldırım'a Ziyaret

ASKF Başkanı Mustafa Gür ve yönetim kurulu üyeleri Vali Çetin Oktay Kaldırım’ ı makamında ziyaret etti.

Başkan Gür'den Teşekkür Mesajı

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına seçilen Mustafa Gür yaptığı açıklamada kongreye katılan ve genel kurula destek veren isimlere teşekkür etti.

ASKF’de Başkan Mustafa Gür Oldu

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu yapıldı ve mevcut başkan Mustafa Gür tekrar aynı göreve seçildi.

Başkan Gür, Delegeleri Uyardı!

ASKF Genel Başkanı ve Başkan Adayı Mustafa Gür, delege olmayanların ve kimliksiz gelenlerin emniyet güçleri tarafından salona alınmayacaklarını belirtti.

Mustafa Gür, ASKF Başkanlığına Yeniden Talip Oldu

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, düzenlediği basın toplantısıyla başkanlığa yeniden aday olduğunu duyurdu.

MÜSİAD üyelerine teşvikler anlatıldı

İŞ-KUR Malatya İl Müdürü Vahap Toman ve SGK Merkez Müdürü Mustafa Gürbüz MÜSİAD Malatya Şubesi üyelerine İŞ-KUR ve SGK teşviklerini anlattı.

MÜSİAD Başkanı Poyraz’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri

Malatya İş-Kur Müdürü Vahap Toman ve Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Beydağı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Mustafa Gürbüz, MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığına seçilen Muharrem Poyraz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.