Orman Bölge Müdürü Haberleri

Orman Bölge Müdürü Haberleri

MÜSİAD Dost Meclisine Orman Bölge Müdürü Çetiner Konuk Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen, Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konuğu Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner oldu.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünden Bir İlk Daha!

Ağaçlandırma çalışmaları ile Elazığ ve çevresini yeşillendirmek için büyük gayretler sarfeden Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü bir ilke daha imza atmayı başardı.

Beyhanlı Çiftçilere Önemli Destek!

Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı ve Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünün de yürütücüsü olduğu ‘Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi’ ilimizde başarılı bir şekilde sürdürülmeye devam ediyor…

Fidanlar Şehit Osman Paşa ve Silah Arkadaşları İçin Toprakla Buluşturuldu

Elazığ'da bir okulun bahçesinde helikopter kazasında şehit düşen aralarında 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş'ın da yer aldığı 11 asker için fidan dikildi.

Çetiner Ailesinin Acı Günü

Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner’in halası, Sultan Çelgın vefat etti.

Orman Bölge Müdürlüğüne İtalya'dan Ödül Geldi

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, İtalya'da düzenlenen programda 40 ülke arasından 'Cinsiyet Eşitliği' ödülünü alarak ilimize kazandırmanın gurunu yaşıyor.

Öğrencilerden 'Geleceğe Nefes Ol' Projesine Destek!

Ülke genelinde uygulanan 'Geleceğe Nefes Ol’ projesi kapsamında ‘Tohumdan Fidana’ kampanyasıyla 80 bini Elazığ'da olmak üzere 9 ilde toplam 760 bin tohumu öğrencilerin toprakla buluşturması için dağıtım başladı.

Bölge Müdürü Çetiner'den Seza Çimento'ya Ziyaret!

Elâzığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner ve Elâzığ Orman İşletme Müdürü Hidayet Sarı, Seza Çimento Fabrikası’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Orman Bölge Müdürü Yangınlara Karşı Uyardı

Elazığ Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner son zamanlarda artan orman yangınlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Açıklamada Bulundu

Doğu Anadolu Bölgesi'nde son 8 ay içerisinde 58 yangının çıktığını belirten Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, 50'si orman ve 8'i ziraat alanında çıkan yangınlarda 246 hektar alanın yanarak zarar gördüğü söyledi.

Yangın Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde orman yangını, yaklaşık 100 dönümlük alanda devam ederken, ekipler yangını söndürmek için seferber oldu. Yangının 2 noktada devam ettiğini ve bir noktasının kontrol altına alındığını belirten Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, diğer nokta için iş makinelerinin yol şeridi açtığını söyledi.

Dünya Ormancılık Günü Kutlamaları İptal Edildi

Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası Kutlamalarını Korona Virüs nedeniyle iptal ettiklerini açıkladı.

Beydağı ağaçlandırma sahasında başarı yüzde 90

Orman Genel Müdürlüğü Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Beydağı eteklerinde incelemelerde bulunarak, Artık fidanlarımız buradaki karstik yapıda çatlakları buldular, köklerini geliştirdiler. Bundan sonra boya çalışacaklar dedi.

Fidanlar, Toprakla Buluşuyor

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat,2018 yılında 8 ilde 20 bin hektar alana 20 milyon fidan dikmeyi hedeflediklerini söyledi.