Palu Belediye Haberleri

Palu Belediye Haberleri

Palu Belediyesi Hizmet Binasını Yeniliyor

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Palululara bir müjde vererek belediyeye ait hizmet binasının yenileneceğini duyurdu.

Palu Belediyesine Alım Yapılmayacak!

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, son günlerde bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili bir basın açıklaması yayımlayarak Palu Belediyesi’ne herhangi bir personel alımı yapılmayacağını belirtti...

Beyhan Belediyesi'nden Turizm Atağı

Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Beyhan Beldesi bölgesinde bulunan ve doğaseverler için büyük öneme sahip olan Akdağ Yaylasının yol sorunu Belediye Başkanı Hüseyin Ataş’ın girişimleriyle son buluyor...

Başkan Erginöz 'Böyle Bir Açıklamam Yoktur'

AK Parti Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz, Günışığı Gazetesinde yayınlanan Palu Belediyesinde ki işçi alımlarıyla ilgili haberde isminin geçmesi üzerine yaptığı açıklamada; "Bu konu da herhangi biri benden yazılı, sözlü ya da röportaj tarzında bir görüşme gerçeklestirmemiş düşüncelerimi ve fikirlerimi sormamıştır. Bu idiaalar tamamıyla asılsızdır gerçeği yansıtmamaktadır." dedi.

Palulu İşadamı Aslaner'den Örnek Davranış!

Palu'da bulunan Şehit Muhammet Kaya Çelik mesire alanı yerleşkesine Palulu İşadamı Rıza Aslaner tarafından yaptırılacak olan bay - bayan mescit ile abdest alma yerleri, lavabo ve çeşmenin temeli düzenlenen törenle atıldı...

Palu Eski Belediye Başkanı, Dernek Yöneticisini Kovmuş

İddiaya göre bir dernek Avrupa'ya gezi amacıyla 100 kişiyi götüreceğini belirterek Palu Belediyesinden proje talebinde bulunmuş, bunun karşılığında da belediyeye para yardımında bulunacağı teklif edilmiş. Ancak Palu Eski Belediye Başkanı ise yapılan bu teklifi kabul etmeyerek söz konusu dernek yöneticisini odasından kovduğu ifade edildi.

Palu'da Mesire Alanı Çalışması

Elazığ'ın Palu ilçesinde Murat Nehri kıyısına bölgenin en büyük mesire alanı yapılıyor.

Palu Belediyesinden İşçilere Zam!

Palu Belediyesi ile Hak-İş Sendikası arasında düzenlenen toplu iş sözleşmesi sonucu belediye bünyesinde işçi statüsünde çalışan 49 personelin maaşına zam yapıldı.

Başkan Yıldırım Açıklamada Bulundu!

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Meclis Üyeleri arasından başkanlığa seçilmem diğer Meclis Üyelerimiz tarafından hala hazmedilememiştir” dedi.

Palulu Başkan'dan Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına bir destekte Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım'dan geldi...

Son Dakika! Palu'da Meclis Üyeleri İstifa Etti!

MHP’nin Palu İl Genel Meclisi Üyesi Haşim Karacimşit ile birlikte ve beraberinde MHP Palu Belediye Meclisi’nin 4 üyesi de istifa etti.

Palulu Vatandaşlardan AK Parti ve MHP'ye Çağrı!

Palu Belediye Başkanı Efrayim Ünalan’ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından başkanlık koltuğuna Bekir Yıldırım'ın getirilmesinin üzerinden 20 gün geçmesine rağmen belediyenin resmi internet sitesinde Efrayim Ünalan'ın Belediye Başkanlığı hala devam ediyor.

Palu'da Belediye Başkan Adayı Belli oldu

Elazığ’ın Palu Belediye Başkanı Efrayim ünalan’ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından, yeni başkanın 30 Mayıs’ta meclis üyeleri arasında yapılan seçimle belirleneceği bildirilmişti.

Palu'da Kim Belediye Başkanı Olacak?

AK Parti Palu'da çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsamda AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ahmet Çakır, Elazığ’a gelerek AK Parti’nin Palu Belediye Meclis Üyeleriyle mülakat yaptı.

Palu Belediye Başkanlığında Önemli Gelişme!

Elazığ'ın Palu Belediye Başkanı Efrayim ünalan'ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından, yeni başkanın 30 Mayıs'ta meclis üyeleri arasında yapılan seçimle belirleneceği bildirildi.

YSK, Palu'da Kararını Verdi!

Yüksek Seçim Kurulu Palu seçimleri ile ilgili kararını verdi.

Tarih, Kültür, Doğa Temalı Fotoğraf Sergisi

Palu Kaymakamlığı ve Palu Belediyesinin katkılarıyla "Tarih, Kültür, Doğa Elazığ" adlı fotoğraf sergisi 15 Mart'ta Park 23 avm'de sergilenecek.

DEMİRTAŞ Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

AK Parti’den Palu Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Vahdettin Demirtaş, ilçe binasına resmi başvurusunu yaptı.