Etiketler

Elazığlı 3 İsim AK Parti İstanbul İl Yönetiminde Yer Aldı

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre’de Aday olan Osman Nuri Kabaktepe İl Başkanı olurken, Elazığlı 3 isimde İstanbul İl Yönetim Kurulunda yer aldı.

Erdoğan'dan CHP'ye Tepki!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu.

'MHP Olarak Elazığ'da Birinci Partiyiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Ülke ve Elazığ gündemine ilişkin elazigyenihaber.com 'a önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'dan Önemli Açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi.

Sen Bilgilendirilmeye Layık Değilsin!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İttifak ortaklarını incitmemek için bölücü terör örgütünü kınayamayanlar bize insanlıktan bahsedemez." dedi.

Kabine Bugün Toplanıyor!

Toplantının ana gündemi, terör örgütüne yönelik önümüzdeki dönemde yapılacak muhtemel operasyonlar ile koronavirüsle mücadele olacak.

Ak Parti Kadın Kolları Kongresi Yapıldı

AK Parti Elazığ 6. Olağan Kadın Kolları kongresi gerçekleşti.

ABD Bal Gibi PKK'nın Arkasında!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehit edilen kardeşlerimizi nasıl bu teröristlerin elinden kurtaracağız hep bunun hesabını yaptık, çok uğraştık." dedi.

Milletvekili Demirbağ 'CHP HDP’ye, HDP’de PKK’ya Hizmet Ediyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ ve ülke gündemine ilişkin elazigyenihaber.com'a özel değerlendirmelerde bulundu.

Hafız Abdullah Nazırlı’nın Eserleri, Vakfa ve Millet Kütüphanesi'ne Gidecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cenaze namazına katıldığı Elazığ’ın kanaat önderi 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı’nın yazdığı 99 kitap adına açılan vakfa, evindeki diğer yüzlerce kitap ise Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'ne bağışlandı.

Merhum Nazırlı'nın Kabri Ziyaretçi Akınına Uğradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cenaze namazına ve defnine katıldığı Elazığ’ın kanaat önderi 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı’nın kabir ziyaretçi akınına uğradı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'dan Ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hafız Badullah Nazırlı'nın cenazesine katılarak ardından Rize’ye dönmek üzere Elazığ’dan ayrıldı...

Merhum Nazırlı Hoca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Vefat eden Elazığ’ın kanaat önderi 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı için cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uzun zamandır hocamızı tanıyoruz. Binlerce hafız yetiştirmek suretiyle bizim her şeyimiz Kitabullahımızın korunmasına görevli olacak hafızları yetiştirmiş olması tabi her yiğidin karı değil. Böyle bir görevi ifa etmek büyük bir fazilet erbabının işidir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 107 yaşında vefat eden ilimiz kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı'nın cenaze törenine katılmak üzere Elazığ'a geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hayatını kaybeden Hafız Abdullah Nazırlı’nın cenaze namazına katılmak üzere Elazığ’a gelecek.

Gara'ya Pençe Kartal-2 Darbesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana, Ankara, Erzurum, İstanbul, Konya, Malatya, Mardin, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon ve Van İl Gençlik Kolları Kongrelerinde konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pençe Kartal-2 Harekatı'na ilişkin son bilgileri paylaştı.

Kanaat Önderi Abdullah Nazırlı Vefat Etti

Elazığ'ın kanaat önderlerinden Hacı Hafız Abdullah Nazırlı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Seçim Barajı Düşürülüyor!

AK Parti'nin, siyasi partiler ve seçim kanunlarına ilişkin mevzuatta yapılacak değişikliklerle ilgili çalışma tamamlandı. Bu konuda geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir sunum yapıldığı öğrenildi. En çok tartışma konusu olan yüzde 10'lik seçim barajının yüzde 7'ye indirilmesi görüşü ön plana çıktı.

İşinizi Düzgün Yapın, Devleti Millete Mahçup Etmeyin!

Elazığ'da depremzedeler için TOKİ adına konut yapan bazı müteahhitler, inşaatlarda yaptıkları hatalarla devleti millete karşı mahcup duruma düşürüyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Elazığ Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada "Bay Kemal, Elazığ'ı bir gitsin görsün" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Müjdesi Ne?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vereceği müjdeyle ilgili tahminler arasında; yerli aşı, yeni altın veya doğalgaz rezervi, uzaya Türk astronotun gönderilmesi ile elektrikli araba üretimi ve TESLA’nın yatırım haberi yer alıyor.

Erdoğan'dan Müjde Sinyali!

Ak Parti İl Kongrelerine canlı olarak bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililerine ve vatandaşlara Çarşamba günü yapacağı millete sesleniş konuşmasını izlemesini tavsiye etti.

Gönül İnsanı Şair Ozan’a Gönderilen Mektup Gün Yüzüne Çıktı

Elazığ'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Türk Edebiyatı Şairi Dr.Ahmet Tevfik Ozan’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cezaevinden gönderdiği mektup 22 yıl sonra ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu'na Tazminat Cezası!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Kasım 2019'daki partisinin TBMM grup toplantısındaki konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan sözleri nedeniyle 100 bin liralık manevi tazminata mahkum edildi.

Kabine Toplantısı Sona Erdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, yaklaşık 2 saat sürdü. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

Elektrikli Sürücüsüz Otobüs Test Edildi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk mühendisler tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim sürücüsüz elektrikli otobüsü Karsan Otonom Atak Electric'in ilk yolcusu oldu.

Beklenen Kabine Toplantısı Bugün!

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısının gündemi, kısıtlamalarda esneme yapılıp yapılmayacağı ile gıda fiyatlarındaki artışlar olacak.

MGK Toplantısı Sona Erdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantı, 4 saat 30 dakika sürdü. Toplantı sonrası önemli mesajlar yayımlandı.

Hakim Ve Savcıya Sosyal Medya Yasağı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulan hukuk reformunun taslak metninin ayrıntıları çıkmaya devam ediyor. Şubat ayı içerisinde Erdoğan tarafından açıklanması planlanan taslak metne göre hâkim ve savcıların sosyal medya kullanımına sınırlama getirilecek.

Erdoğan’ın Hafız Nazırlı’ ya Ziyaretini Oğlu Anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaret ettiği Elazığ’ın kanaat önderlerinden 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı ile görüşmesini, oğlu Asım Nazırlı anlattı.