Salih Çetiner Haberleri

Salih Çetiner Haberleri

Bosna İle Ormancılık Alanında Kardeşlik Anlaşması Düzenlendi

Türkiye ile Bosna Hersek arasında ormancılık alanında "Kardeşlik Anlaşması" imzalandı. Toplantıya Elazığ Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner de katıldı.

Elazığ'da İki Milyon Fidan Toprakla Buluşacak

12 milyon fidanın üretildiği Elazığ’da 2 milyon fidan toprakla buluşacak...

MÜSİAD Dost Meclisine Orman Bölge Müdürü Çetiner Konuk Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen, Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konuğu Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner oldu.

Müdür Çetiner'den Açıklama;'Elazığ'da Şuan Yangın İhbarı Yok'

Türkiye Genelinde geçtiğimiz günlerde birçok farklı noktada çıkan yangın için söndürme çalışmaları devam ediyor. Sosyal medyada bazı hesaplar tarafından yangının durumu ile ilgili paylaşılan bir tablonun ise yalan olduğu ortaya çıktı.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünden Bir İlk Daha!

Ağaçlandırma çalışmaları ile Elazığ ve çevresini yeşillendirmek için büyük gayretler sarfeden Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü bir ilke daha imza atmayı başardı.

Beyhanlı Çiftçilere Önemli Destek!

Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı ve Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünün de yürütücüsü olduğu ‘Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi’ ilimizde başarılı bir şekilde sürdürülmeye devam ediyor…

Elazığ Birinci Sıraya Oturdu!

Elazığ, 23 Nisan tarihinde başlatılan “daha yeşil bir Türkiye için fidanlarımızı toprakla buluşturuyor, geleceğe nefes oluyoruz” kampanyasında bayrağını haritaya dikmeyi başardı.

Fırat Üniversitesi Ve Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında iki protokol imzalandı.

Çetiner Ailesinin Acı Günü

Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner’in halası, Sultan Çelgın vefat etti.

Orman Bölge Müdürlüğüne İtalya'dan Ödül Geldi

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, İtalya'da düzenlenen programda 40 ülke arasından 'Cinsiyet Eşitliği' ödülünü alarak ilimize kazandırmanın gurunu yaşıyor.

Elazığ’da Vatandaşlara Ücretsiz Fidan Dağıtıldı!

Elazığ’da ‘Milli Ağaçlandırma Günü’ kapsamında vatandaşlara 10 bin adet ücretsiz badem ve ceviz fidanı dağıtıldı.

Öğrencilerden 'Geleceğe Nefes Ol' Projesine Destek!

Ülke genelinde uygulanan 'Geleceğe Nefes Ol’ projesi kapsamında ‘Tohumdan Fidana’ kampanyasıyla 80 bini Elazığ'da olmak üzere 9 ilde toplam 760 bin tohumu öğrencilerin toprakla buluşturması için dağıtım başladı.

Elazığ Polisi Depremde Hayatını Kaybedenleri Unutmadı!

Elazığ’da "Bir Fidan Toprağa, Bin Nefes Geleceğe" seferberliği kapsamında başlatılan kampanya kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü personeli, Elazığ ve İzmir depreminde hayatını kaybedenlerin anısına binlerce fidanı toprakla buluşturup, dua etti.

Elazığ'da Fidanlar Toprakla Buluştu

Elazığ’da "Bir Fidan Toprağa, Bin Nefes Geleceğe" seferberliği kapsamında bu ay sonuna kadar 223 bin fidanın dikilmesi için start verildi, ilk 7 bin 700 fidan toprakla buluştu.

Orman Bölge Müdürlüğü Gece Gündüz Çalışıyor

Elazığ ve bölge illerinde önemli çalışmalar gerçekleştiren Orman Bölge Müdürlüğü, dağlık ve boş alanları yeşille buluşturmaya devam ediyor. 

Bölge Müdürü Çetiner'den Seza Çimento'ya Ziyaret!

Elâzığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner ve Elâzığ Orman İşletme Müdürü Hidayet Sarı, Seza Çimento Fabrikası’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Orman Bölge Müdürü Yangınlara Karşı Uyardı

Elazığ Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner son zamanlarda artan orman yangınlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Orman Bölge Müdürü Çetiner, Açıklamada Bulundu

Doğu Anadolu Bölgesi'nde son 8 ay içerisinde 58 yangının çıktığını belirten Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, 50'si orman ve 8'i ziraat alanında çıkan yangınlarda 246 hektar alanın yanarak zarar gördüğü söyledi.

Yangın Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde orman yangını, yaklaşık 100 dönümlük alanda devam ederken, ekipler yangını söndürmek için seferber oldu. Yangının 2 noktada devam ettiğini ve bir noktasının kontrol altına alındığını belirten Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, diğer nokta için iş makinelerinin yol şeridi açtığını söyledi.

Orman Bölge Müdürlüğünün Başarılı Çalışmaları TRT’nin Belgeselinde Yer Aldı

Kısa bir süre önce Elazığ Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Muhammed Salih Çetiner’in ilimiz ve bölgemizde yapmış olduğu başarılı ağaçlandırma çalışmaları TRT’nin belgeselinde yer aldı.

Dünya Ormancılık Günü Kutlamaları İptal Edildi

Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner, 21 Mart Dünya Ormancılık Haftası Kutlamalarını Korona Virüs nedeniyle iptal ettiklerini açıkladı.

Başarılı Bürokrat Salih Çetiner, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğüne Atandı

Ziya Polat'ın Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne atanmasıyla beraber boşalan koltuğa, ilimizde daha önceden de görev yapmış olan başarılı bürokrat Muhammed Salih Çetiner atandı.