Şehit Polis Haberleri

Şehit Polis Haberleri

Başkan Şerifoğulları Sözünü Tuttu

Kahraman Şehidimiz Fethi Sekin anısına kendi köyünde yapımına başlanan ve çeşitli nedenlerle yapımı duran külliye inşaatına sahip çıkan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sözünü tutarak külliyenin bitme aşamasına geldiğini açıkladı...

Kaymakam Yılmaz Şehit Fethi Sekin'in Kabrini Temizledi

Elazığ'ın Baskil İlçe Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve kaymakamlık personelleri, şehit Fethi Sekin’in kabri ve Hacı Hasan Baba türbesi etrafında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

93 Yıllık Tren İstasyonuna Kahraman Şehidimiz İçin Özel Oda

Elazığ’ın Baskil ilçesinde 93 yıllık tren istasyonu, şehit polis Fethi Sekin anısına özel bir oda da oluşturularak, kültür, sanat evi ve müzeye dönüştürülerek son aşamaya getirildi.

Çocuklardan Şehit Fethi Sekin'in Kabrine Ziyaret

Elazığ'da çocuklar, Baskil ilçesinde bulunan Şehit Polis Fethi Sekin'in kabrini ziyaret edip dua ederek, eşyalarının sergilendiği müzeyi gezdi.

Şehit Sekin’in Babası Kalp Krizi Geçirdi

Şehit polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin,geçirdiği kalp krizi sonrası anjiyo oldu,kendisi durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Şehit Sekin'in Kabrinin Yolu için İl Özel İdare Kolları Sıvadı

Elazığ'ın Baskil ilçesindeki Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in kabrinin yolu yeniledi.

Şehit Fethi Sekin Külliyesi’ne Ödenek Çıktı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, cesareti ve kahramanlığıyla adından söz ettiren şehit polis memuru Fethi Sekin adına Baskil ilçesinde yapmayı düşündükleri külliye için Kültür ve Turizm Bakanlığından ödenek ayrıldığını açıkladı.

Külliye de Yeni Gelişme

Şehit Polis Fethi Sekin için memleketi Elazığ’da başlanan ancak bir süredir duran külliye inşaatı ile ilgili Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı açıklama yaptı.

Şehit Fethi Sekin Külliyesi’nde İnceleme

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehit polis memuru Fethi Sekin adına Baskil ilçesinde yapımına başlanılan ancak yarım kalan külliyede inceleme de bulundu.

'Şehit Oğlum Üzerinden Siyaset Yapılmasın'

Oğlu üzerinden siyaset yapılmasını doğru bulmadığını belirten şehit polis Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin, tek isteğinin külliyenin oğluna yakışır şekilde yapılması olduğunu söyledi. Hem Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na hem de CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a teşekkür eden baba Sekin, temennisinin de külliyenin biran önce yapılması olduğunu dile getirdi.

Milletvekili Erol'un Girişimiyle Yarım Kalan Külliye Tamamlanacak

Yarım kalan Şehit Polis Fethi Sekin külliyesine giden CHP Elazığ Millletvekili Gürsel Erol, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'le görüştüğünü ve külliyenin yapımını üstlendiğini açıkladı.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş’tan şehit ailelerine ziyaret

Kurban Bayramı'nın ilk gününü memleketi Elazığ'da geçiren Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, şehit polis memuru Fethi Sekin'in kabrini ve şehit ailelerini ziyaret etti.

Şehit polis Kubilay Karaman’ın anısına fidanlık oluşturuldu

Bingöl'de bir okulda Şehit Polis Memuru Kubilay Karaman'ın anısına fidanlık oluşturuldu.

Şehit polisler için mevlit okutuldu

Milli Beka Hareketi tarafından Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehitler için mevlit okutuldu.

Polis haftasında şehit polisler anıldı

Türk Polis Teşkilatı'nın 174'üncü kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle Malatya'da Şehir Mezarlığı'nda düzenlenen programla şehit polisler anıldı.

Şehit polis için mevlid okutuldu

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlerin kurduğu hain pusuda 4 silah arkadaşı ile birlikte şehit düşen Malatyalı Özel Harekat Bomba İmha Uzmanı Salih Taç için memleketi Malatya'da mevlit okutuldu.

Şehadetin Kutlu Olsun Yiğit İnsan

Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç , “Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in Şehadetinin İkinci Yıl Dönümü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Erol, Şehit Sekin’in kabrini ziyaret etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'i kabri başında ziyaret etti.

Şehit Polis Fethi Sekin adı yeşil sahaya verildi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yaptırılan halı sahaya PKK'lı teröristlere karşı kahramanca mücadele ederken Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'in adı verildi.

Şehir hastanesinde çekim yasak

Elazığ'da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Şehit Polis Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nin Acil servisinde kaza nedeniyle gelen yaralıları görüntülemeye çalışan gazeteciler güvenlikçiler tarafından engellenmeye çalışıldı.Daha öncede benzer bir olayda aynı durum yaşanmıştı.

Kahramanımızın İsmi Hastanede Yaşatılacak

İzmir Adliyesine yönelik hain saldırıyı canı pahasına önleyen Şehit Polis Fethi Sekin'in adı, Elazığ Şehir Hastanesine verildi.

Elazığ'lı, Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı

Malatya'da görev yaptığı karakolda sivil memur tarafından bıçaklanarak şehit edilen polis memuru Şerif Dağ için Malatya İl Emniyet Müdürlüğünde tören düzenlendi.

Şehit polisi arkadaşları unutmadı

Adıyaman Özel Harekat Şube Müdürü Mehmet Şerefli ve özel harekat polisleri aileliyle birlikte 2016 yılında Adıyaman'da zırhlı polis özel harekat aracı ile bir otomobilin çarpışması sonucu şehit olan özel harekat polisi Seracettin Kılınç'ın mezarını ziyaret ettiler.

CHP’li Erol, Şehit Sekin’in kabrine gitti: "Bir kahramanlık hikayesi yazmıştır"

İzmir kahramanı Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'in kabrini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili ve Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, Bu kahramanlar Türkiye'de olduğu sürece hain PKK terör örgütü asıl hedefine ulaşamayacaktır. Bir kahramanlık hikayesi yazmıştır dedi.

Sekin 'Acılara, Hasretlere Onlar İçin Katlanıyoruz'

Öğrencilerin katıldığı ve şehitler anısına etkinliklerin yer aldığı programda konuşan Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin,Acılara hasretlere zorluklara onlar için katlanıyoruz. Askerimiz, polisimiz yeri geldikçe onlar için can veriyordedi.

Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı

Antalya'da suç aleti tabancanın ateş alması sonucu yerden seken kurşunla şehit olan polis memuru Gökmen Taşkıran, memleketi Elazığ'da son yolculuğuna uğurlandı.

Elazığlılar, Ramazan’da iftarı mangalla açıyor

Elazığ'da vatandaşlar Ramazan'da iftarlarını açmak için Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanına akın etti.

Bahar Havası Piknikçileri Sevindirdi

Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı yoğun ilgi görürken piknikçiler güzel havanın tadını çıkardı ..

Kahraman Şehidimiz Kabri Başında Anıldı

Geçtiğimiz yıl bugün İzmir Adliyesi önünde, teröristlerle kahramanca mücadele ederek şehit düşen hemşehrimiz polis memuru Fethi Sekin memleketinde kabri başında anıldı.