Tügva Haberleri

Tügva Haberleri

TÜGVA'da Başkan Şerifoğulları Güven Tazeledi

Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ şubesinin üçüncü genel kurulu yapıldı. Geniş katılımlı kongre de Başkan Mustafa Şerifoğulları güven tazeledi.

İcathane Atöyesi Kuruldu

Birevim ve TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) iş birliği ile Elazığ’a İcathane atölyesi kuruldu.

'Elazığ'dan Mucitler Çıkacak'

Birevim ve TÜGVA iş birliği ile Elazığ’da kurulumuna başlanan tam teşekküllü İcathane’nin inşaatında sona gelindi.

TÜGVA Malatya’da görev değişimi

Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) 2015 yılından beri Malatya İl Temsilciliğini sürdüren Ahmet Oymak, yerini vakfın Teşkilat Koordinatörü Mesut Demir'e bıraktı.

Tügva Elazığ Şubesinde Kongre Heyecanı

Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi’nin 2. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Mustafa Şerifoğulları güven tazeledi.

TÜGVA, Ortaokul Yaz Okulu Açılıyor

TÜGVA, Elazığ’da Ortaokul Yaz Okulu açıyor. 5 hafta sürecek kurslara başvurular 17 Haziran’a kadar devam ederken; eğitimler Kaya Karakaya Spor Lisesi’nde verilecek.

TÜGVA Merkez İlçe de Başkan Ataması Yapıldı

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezi başarılı çalışmalarından dolayı Türkiye de ilk kez Elazığ teşkilatında uygulamaya koyduğu Merkez ilçe Teşkilatlanmasına start verdi.

Arya Gelişim’den ‘15 Okul’a, 15 Seminer’

Arya Kişisel Eğitim Merkezi tarafından Elazığ’da bulunan öğrencilere yönelik düzenlenen “15 Okul’a 15 Seminer” adlı proje tamamlandı.

Vali Kaldırım, Elazığ'lı Vatandaşları İhmal Etmiyor

Elazığ’a atandığı günden bu yana halkın içinden biri olan Vali Çetin Oktay Kaldırım esnaf ve kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Gürkan, TÜGVA’da gençlerle bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Gençlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Ahmet Oymak ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Gürkan, Biz şehri yönetirken, sivil toplum kuruluşlarının görüşleri ve önerileri bizim yol haritamızı belirleyecektir dedi.

Aday adayı Ekinci seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan aday adayı Ali Ekinci, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekinci'nin bu kapsamda son durağı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Malatya İl Temsilciliği oldu.

TÜGVA'lı Gençler Boş Durmuyor

''Bizler ilk ayeti ‘Oku’ emri ile başlayan bir ümmetin gençliği, Türkiye’nin gençliği olarak okuma alışkanlığına dikkat çekmek üzere buradayız'' dediler ve...

Milletvekili Serdar, Kadem ve Tügva'yı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Elazığ Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Avukat Ömer Serdar, KADEM ve TÜGVA'yı ziyaret etti.

TÜGVA Elazığ'dan Askerlerimize Anlamlı Mesaj

Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Teşkilatı üyeleri bugün Cuma Namazından sonra Fırat Üniversitesi Camisi avlusunda toplanarak, Afrin’deki askerlerimize destek amaçlı bir basın açıklaması yaptılar.