Vergi Ödemeleri Haberleri

Vergi Ödemeleri Haberleri

Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs!

Elazığ Belediyesi; emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin ilk taksiti ile 7256 kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3. taksit son ödeme süresinin 31 Mayıs 2021 tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Vergi Ödeme Süreleri Uzatıldı!

Gelir ve kurum geçici vergi beyannamelerinin verilmesi ile tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 31 Mayıs Pazartesi gün sonuna kadar uzatıldı.

Ödeme Yapmak İçin Bugün Son Gün!

Corona virüs salgını vatandaşların mağdur olmaması için bir dizi ekonomik önlem alındı. Bunlardan biri de vergi ödemelerinin ertelenmesiydi. 1.9 milyon kişiyi ekonomik olarak rahatlatacak erteleme kararının ardından ödeme dönemine girildi. Henüz ödeme yapmayanlar için ise bugün son gün...

CHP'li Erol'dan Başkan Arslan'a Destek

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ETSO BaşkanıAsilhan Arslan’ın girişimleri ile başlatılan vergi ödemelerinin 2021 yılına yayılması ve kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılması kampanyasına destek verdiğini açıkladı.

Elazığ TSO Başkanı Arslan’dan çağrı: Vergi Ödemeleri 2021 Yılına Yayılsın

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, özel sektörün Ekim ayından itibaren ödeme süresi gelecek olan ertelenmiş SGK primi, KDV, Stopaj ve Kurumlar ile Gelir Vergisi için 2021’de makul bir ödeme takvimi oluşturulması ve Kısa Çalışma Ödeneğinin yılsonuna kadar uzatılmasının iş dünyasına çok önemli destek sağlayacağını belirterek bu taleplerinin TOBB öncülüğünde ilgili Bakanlıklara ulaştırıldığını ifade etti. 

Elazığ Belediyesi Vatandaşları Uyardı!

Elazığ Belediyesinden yapılan açıklamada, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisine ait birinci taksit ödemesinin ay sonuna kadar yapılması gerektiği bildirildi.