13 Aralık 2021 Altın Fiyatları!

Son haftalardaki rekor yükselişiyle birlikte altın fiyatları bugün son dakika olarak yakından takip ediliyor. Altın fiyatları hafta içerisinde yakaladığı seviyelerin etkisinde yer almayı sürdürüyor. İşte 13 Aralık 2021 altın fiyatları…

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Haftanın ilk günü olan 13 Aralık Pazartesi güncel altın fiyatları ekonomiyi yakından takip edenler ve altına yatırım yapanlar tarafından anlık sorgulanıyor. Döviz kurundaki hareketlilik ve ons altının yükselişi iç piyasadaki altın türlerinin yönünü de yukarı çevirdi. Altının onsunun bin 785 dolar seviyelerinde dengelenmeye çalıştığı günlerde döviz kuru kaynaklı değişimler iç piyasadaki fiyatlara etki ediyor. İşte Bigpara’dan alınan son verilere göre altında anlık rakamlar..

GRAM ALTIN 
Geçtiğimiz hafta 700 lirayı aşarak önemli bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 796 liradan işlem görüyor. 

ÇEYREK ALTIN 
Çeyrek altın bugün 1000 liranın üzerindeki konumunu korurken 1.266 liradan alınıyor. 13 Aralık’ta çeyrek altının satış fiyatı ise 1.294 TL.

YARIM ALTIN 
Yarım altın bugün 2.535 liradan alınıyor, 2.595 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI 
Son dönemdeki artışlarla birlikte hem 4 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 5 bin 067 liradan alınırken 5 bin 156 liradan satışta. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN