Özel Haber

Özel Haber Haberleri

Hizmeti Milletin Ayağına Götüren Vali

Şehrimizin dinamik ve çalışkan Valisi Erkaya Yırık, ezber bozan bir hizmet anlayışı ile Elazığ halkına hizmet etmeyi sürdürüyor...

Orman Bölge Müdürlüğü Gece Gündüz Çalışıyor

Elazığ ve bölge illerinde önemli çalışmalar gerçekleştiren Orman Bölge Müdürlüğü, dağlık ve boş alanları yeşille buluşturmaya devam ediyor. 

Başhekim Neden İstifa Etti?

Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk'ün istifası gündeme bomba gibi düştü. Başhekim Öztürk'ün koronavirüsle mücadelenin en çetin günlerinde görevi neden bıraktığı merak konusu oldu. 

Forum Elazığ'da Hayal Kırıklığı!

Elazığ’da eski sebze hali arazisinde yapılması planlanan Forum Elazığ projesinden hala ses seda yok. Yıllar geçmesine rağmen projenin başlatılmaması Elazığ'da hayal kırıklığı yaşattı. 

Misland'ın Akıbeti Ne Olacak?

Elazığ'da yaklaşık 50 Milyon TL'ye mal edilerek inşa edilen, ancak çeşitli nedenlerle 2014 yılında kapısına kilit vurulan Misland, 6 senedir atıl halde duruyor. Misland'ın akıbetinin ne olacağı merak ediliyor. 

Saadet Partisi'nde Ses Seda Yok!

Saadet Partisi Eski İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu'nun görevi bırakmasıyla yeni bir oluşuma giren Saadet Partisi Elazığ İl teşkilatında büyük sessizlik hakim...

Elazığ'ın Altında Hazine Yatıyor

Jeopolitik konumu ve yer üstü doğal güzellikleri ile bölgesinin parlayan yıldızı olan Elazığ, keşyfedilmeyi bekleyen büyük bir hazineyi de topraklarında barındırıyor.  

Bankaların Elazığ'a 5 kuruş Faydası Yok!

Elazığ halkının ve iş dünyasının finans gücünü kontrol ederek büyük kar elde eden bankaların, deprem sürecinde borçları ötelemekten başka Elazığ'a hiçbir katkı sağlamadıkları gözlendi. Deprem sonrasında yaşananları izlemekle yetinen bankalar, ne bir konut yaptı, ne de insanların ihtiyaçlarını karşıladı.  Bankaların bu tutumu tepkiyle karşılandı.

'Elazığ'a Zerre Kadar Faydası Yok'

Elazığ'ın Keban ilçesinde 46 yıldır faaliyet gösteren Keban Barajının ilimiz ekonomisine hiçbir fayda sağlamadığı ve şehrimizin 6. bölge teşvik kapsamından çıkarılmasının nedeninin Keban Barajı olduğu belirtildi.

Çimento Fabrikası Zehir Saçıyor

Elazığ şehir merkezinde faaliyet gösteren çimento fabrikası, korkunç tabloyla bir kez daha gündeme geldi. 

Başkan Şerifoğulları, Palu Konağı Haberimize Duyarsız Kalmadı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Palu Konağı'nın Hali İçler Acısı' başlıklı haberimize duyarsız kalmadı. Haberde dile getirilen sorunları dikkate alan Başkan Şerifoğulları'nın, Konak çevresindeki kötü görüntünün ortadan kaldırılması için Elazığ Belediyesi olarak üzerlerine düşen gerekli çalışmayı yapacağı öğrenildi.

Büyük Umutlarla Açılmıştı; Şimdiki Hali İçler Acısı

Elazığ'ın tarihi ilçesi Palu' da bulunan Palu Konağının bakımsız hali yürekleri burkuyor...

Elazığ'ın Psikolojisi Bozuldu

2020 yılının ilk ayında yaşanan 6.8'lik deprem ve ardından yaşanan koronavirüs salgını Elazığlı vatandaşların psikolojisini alt üst etti...

AK Parti'de Elazığ İl Başkanı Kim Olacak?

AK Parti Elazığ İl Başkanının kim olacağı kararının bu haftasonuna kadar verilmesi öngörülüyor...

Elazığ'da Kaptansız Gemi Rotasız İlerliyor!

Elazığ'da koronavirüs vaka sayı gün geçtikçe artıyor. Hastalık can almaya devam ederken, tedbirlerin yetersiz kalması ve kurallara yeterince riayet edilmemesi ipin ucunun kaçtığını gösteriyor.

Toplam 15 haber.