Türkiye

Bakan Soylu: Kendinize Gelin! Bakan Soylu: Kendinize Gelin!
Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlayacak? Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlayacak?
Kısıtlama Başlıyor! Kısıtlama Başlıyor!
12 Bin Personel Alınıyor! 12 Bin Personel Alınıyor!
Kombi Ayarlarına Dikkat! Kombi Ayarlarına Dikkat!
İki Bin Personel Alınacak! İki Bin Personel Alınacak!
Milyonlar Bekliyordu! Kabul Edildi! Milyonlar Bekliyordu! Kabul Edildi!
O Babadan İsyan! O Babadan İsyan!
Borcuna En Sadık İl Açıklandı! Borcuna En Sadık İl Açıklandı!
Tedavi Ettiği Hasta Bilgisayarını Çaldı! Tedavi Ettiği Hasta Bilgisayarını Çaldı!
Bakan Albayrak'tan Şok Açıklama! Bakan Albayrak'tan Şok Açıklama!
Bingöl'de Deprem! Bingöl'de Deprem!
Esnek Çalışmaya Erdoğan Freni! Esnek Çalışmaya Erdoğan Freni!
Fatih Sondaja Başladı! Fatih Sondaja Başladı!
Minik Ayda'nın Sağlık Durumu Nasıl? Minik Ayda'nın Sağlık Durumu Nasıl?
91 Saat Sonra Gelen Müjde! 91 Saat Sonra Gelen Müjde!
Türkiye Haberleri

Bakan Soylu: Kendinize Gelin!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Nereden çıktı bu kadın dövmek, kadın cinayeti? Buradan da erkeklere sesleniyorum kendinize gelin. Neyi tatmin ediyorsun, neyi ortaya koyuyorsun, neyini savunuyorsun, hangi duygunu yüceltiyorsun” dedi.

Kuzey Anadolu Fay Zonu Büyük Bir Deprem Üretebilir

Munzur Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Taylan Sançar , 70 kilometre uzunluğundaki Kuzey Anadolu Fay Zonunun çok yakın bir zaman içerisinde yeniden büyük bir deprem üretmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

Kış Lastiği Uygulaması Ne Zaman Başlayacak?

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği uygulaması her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren başlıyor.

Kısıtlama Başlıyor!

İçişleri Bakanlığının, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele amacıyla valiliklere gönderdiği genelge kapsamında uygulanacak tedbirler, bugün saat 20.00'de başladı. Sokağa çıkma kısıtlaması ise yarın saat 20.00'den itibaren uygulanacak, hafta sonları 10.00-20.00 arası sokağa çıkılabilecek - 65 yaş ve üzeri kişiler 10.00-13.00, 20 yaş altı bireyler 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabilecek

12 Bin Personel Alınıyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Önümüzdeki günlerde, KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alıyoruz." dedi.

Kabine 'Covid-19' Gündemiyle Toplanıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün saat 15.30’da toplanacak olan Kabine’nin öncelikli gündem maddesi koronavirüs salgınındaki son durum ve alınacak yeni tedbirler olacak.

Kombi Ayarlarına Dikkat!

Radyatörlerdeki suyun kirlenmesi, tesisata sık sık su pompalanması ve hatta 1 bardak suyun bile fazla olması kombiyi bozabilir, hatta telafisi zor sonuçlar doğurabilir...

İki Bin Personel Alınacak!

Gençlik ve Spor Bakanlığının 2021 yılı bütçe görüşmelerine başlandı. Bakan Kasapoğlu, önümüzdeki günlerde 2 bin yeni antrenör alacaklarını duyurdu.

Milyonlar Bekliyordu! Kabul Edildi!

İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Teklifle, vergi borçları yapılandırılarak 18 taksitle ödenebilecek. Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Katma Değer Vergisi (KDV), Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), Özel Tüketim Vergisi (ÖTV), tüm idari para cezaları, KYK borçları, Hazine alacaklarını kapsayan vergi borçları yapılandırılabilecek.

Ruhun Şad Olsun!

Atatürk’ü Anma Haftası, her yıl 10-16 Kasım tarihleri arasında kutlanmaktadır. 10-16 Kasım tarihlerini kapsayan hafta yüce Türk milletinin fertleri olan bizler için oldukça büyük bir önem taşır.

O Babadan İsyan!

İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen depremde enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan minik Ayda'nın hastaneden taburcu olduğu sırada çekilen görüntüleri sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Borcuna En Sadık İl Açıklandı!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerinden yaptığı derlemeye göre, eylül sonu itibarıyla Türkiye'de takipteki alacakların toplam nakdi krediye oranının en düşük olduğu il yüzde 1,54 ile Hakkari olarak kayıtlara geçti.

Tedavi Ettiği Hasta Bilgisayarını Çaldı!

Gaziantep’te bir aile hekiminin daha önceden tedavi ettiği kişi tarafından bilgisayarı çalındı. Doktor, muayene odasının kapısına astığı ve genellikle kovboy filmlerinde görülen "wanted" ilanı ile hırsızı arıyor.

Bakan Albayrak'tan Şok Açıklama!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, resmi sosyal medya hesabı olan instagram ve twitter üzerinden yaptığı paylaşımda istifa ettiğini duyurdu.

Bingöl'de Deprem!

Bingöl’de 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Esnek Çalışmaya Erdoğan Freni!

Tepkileri dikkate alan AK Parti, konuyu tekrar değerlendirecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da direktifiyle ‘25 yaş altı-50 yaş üstü’ne getirilen esnek çalışma modeli tekliften çıkabilir...

Kazandığı Ödülü Depremzedelere Bağışladı!

Bingöl’de bir öğrenci yarışmada kazandığı para ödülünün yarısını İzmir’deki depremzedelere bağışlayarak örnek bir davranış gösterdi.

Fatih Sondaja Başladı!

Bakan Dönmez, "Karadeniz’in Fatih’i matkabı döndürdü. Hazırlık çalışmalarının ardından Türkali-1 kuyusunda sondaja başladık. Sondajımız 75 gün sürecek. Bereketli olsun" dedi.

Minik Ayda'nın Sağlık Durumu Nasıl?

İzmir'de meydana gelen depremden 91 saat sonra Rıza Bey Apartmanı'nın enkazından kurtarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin'in sağlık durumunun iyi olduğu, yoğun bakımdaki tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Toplam 636 haber.