Türkiye

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı? Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı?
Şehitlerden Geriye Acı Öyküler Kaldı! Şehitlerden Geriye Acı Öyküler Kaldı!
FETÖ ve PKK'ya Karşı Yeni Tedbir! FETÖ ve PKK'ya Karşı Yeni Tedbir!
Sezai Temelli'den Şehitler İçin Skandal Açıklama! Sezai Temelli'den Şehitler İçin Skandal Açıklama!
'Ceketimi Üşümesin Diye Üzerine Serdim'! 'Ceketimi Üşümesin Diye Üzerine Serdim'!
Evlat Nöbetinde 549. Gün! Evlat Nöbetinde 549. Gün!
40 Yamalı Bohça Gibiler! 40 Yamalı Bohça Gibiler!
Teslim Olan Terörist İtiraf Etti! Teslim Olan Terörist İtiraf Etti!
Türkiye Düşmanı Bir İhanet Şebekesi! Türkiye Düşmanı Bir İhanet Şebekesi!
Çavuşoğlu'dan Sürpriz Çıkış! Çavuşoğlu'dan Sürpriz Çıkış!
Mayın Canavarı Cobra II Hazır! Mayın Canavarı Cobra II Hazır!
İftiralar Ellerinde Patladı! İftiralar Ellerinde Patladı!
Bayraktar Akıncı TİHA Eğitimleri Başladı! Bayraktar Akıncı TİHA Eğitimleri Başladı!
FETÖ'nün Evlilik Kitapçığı Ortaya Çıktı! FETÖ'nün Evlilik Kitapçığı Ortaya Çıktı!
Yargıda Devrim Gibi Reform! Yargıda Devrim Gibi Reform!
CHP'de Kaset Skandalıyla İlgili Gözaltı! CHP'de Kaset Skandalıyla İlgili Gözaltı!
Yeni Dönemin Adı Kontrollü Normalleşme! Yeni Dönemin Adı Kontrollü Normalleşme!
170 Gemimiz Mavi  Vatan'da Olacak! 170 Gemimiz Mavi Vatan'da Olacak!
Türkiye Haberleri

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı düşük ve orta riskli illerde tamamen kalkarken yüksek ve çok yüksek illerde bir süre daha pazar günü devam edecek.

Şehitlerden Geriye Acı Öyküler Kaldı!

Türkiye, Bitlis'in Tatvan ilçesinde helikopter kazasında şehit düşen kahramanlarına ağlıyor.

Belediye Binasında PKK Flamaları!

Van'ın merkez İpekyolu Belediyesinin kullanılmayan ek hizmet binasında yapılan aramalarda terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın ve güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalarda öldürülen teröristlerin fotoğrafları ele geçirildi.

Milli Savunma Bakanı Akar Yaralıların Durumu İyi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, helikopter kazasında yaralanan askerlerin sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

FETÖ ve PKK'ya Karşı Yeni Tedbir!

AK Parti’nin üzerinde çalıştığı düzenleme ile hükümlülerin ziyaretçileri ile görüşmeleri kayıt altına alınabilecek. Böylece terör örgütleri mensupları arasındaki gizli mesajlaşmalar önlenecek. Görüşmelere ait kayıtlar bir yıl içinde silinecek.

Sezai Temelli'den Şehitler İçin Skandal Açıklama!

HDP Eski Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, skandal bir açıklamada bulunarak Bitlis’teki 11 şehit verdiğimiz helikopter kazasını teröre karşı yapılan operasyonlara bağladı.

'Ceketimi Üşümesin Diye Üzerine Serdim'!

Bitlis'in Tatvan ilçesine bağlı Çekmece köyü sakinleri, kırsal alanda kaza kırıma uğrayan helikopterdeki yaralı askerlerin yardımına koştu. İlk müdahaleyi yapan vatandaş o anları anlattı: Ceketimi çıkararak üşümemesi için üzerine serdim.

Evlat Nöbetinde 549. Gün!

HDP'ye tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Diyarbakır annelerinin dağa kaçırılan çocukları için HDP İl Başkanlığı binası önünde sürdürdüğü evlat nöbetine iki aile daha katıldı. Şırnak'taki terör mağduru aileler de, HDP İl Başkanlığı binası önünde eylem yaptı.

40 Yamalı Bohça Gibiler!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, başkanlık ettiği Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuştu. Erdoğan, "Karşımızda 40 yamalı bohça misali oluşturulan ittifak, şimdiden tel tel dökülmeye başladı." dedi.

Teslim Olan Terörist İtiraf Etti!

İkna çalışmaları sonucu güvenlik güçlerine teslim olan terörist, ifadesinde HDP aracılığıyla dağa götürüldüğünü anlattı.

Türkiye Düşmanı Bir İhanet Şebekesi!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, FETÖ terör örgütünün New York’taki karalama kampanyasına ilişkin, “FETÖ terör örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir” dedi.

Çavuşoğlu'dan Sürpriz Çıkış!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın temel hak ve özgürlükler alanını genişletirken, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) kurumlarıyla ilişkilerine de katkı sağlayacağını belirtti.

Mayın Canavarı Cobra II Hazır!

Otokar, güncel ve gelecek tehditlere karşı COBRA II'nin "mayına karşı korumalı araç" versiyonunu geliştirip ürün ailesine ekledi.

İftiralar Ellerinde Patladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar’ın mütevelli heyeti başkanı olduğu T3 Vakfı’na 41,1 milyon lira para aktardığı iddiasının asılsız olduğu mahkeme kararıyla tescillendi. İddianın sahibi Yeniçağ gazetesi köşe yazarı Orhan Uğuroğlu T3 Vakfı’na 15 bin lira tazminat ödeyecek.

Bayraktar Akıncı TİHA Eğitimleri Başladı!

Bayraktar Akıncı TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) eğitimleri, Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'ın katıldığı ilk ders ile başladı.

FETÖ'nün Evlilik Kitapçığı Ortaya Çıktı!

FETÖ'nün örgüt içi "evlilik" kitapçığı ile izdivaç sorumlularına verilen talimatnameler ele geçirildi. TRT Haber’in ulaştığı belgeler örgüt izdivaç sorumlularına "Hizmetin dışından biriyle evlenmek bizim ölümümüz demektir" talimatı vermiş.

Yargıda Devrim Gibi Reform!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnsan Hakları Eylem Planı, değişim ve reform irademizin devam ettiğinin ve devam edeceğinin bir örneğidir." ifadelerini kullandı.

CHP'de Kaset Skandalıyla İlgili Gözaltı!

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifasıyla sonuçlanan yeni kaset skandalıyla ilgili gözaltına alınan kişi sayısı 6’ya yükseldi. Gözaltına alınan eski belediye çalışanının, polis eniştesiyle birlikte şantajı planladığı ortaya çıktı.

Yeni Dönemin Adı Kontrollü Normalleşme!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kontrollü Normalleşme" döneminde yeni ve daha yoğun denetim modeline geçileceğini, bu sürecin kurallara uyumla atlatılacağını bildirdi.

Toplam 815 haber.