Röportaj

Binali Yıldırım'dan Öğrencilere Burs Sözü Binali Yıldırım'dan Öğrencilere Burs Sözü
Milletvekili Demirbağ, A Haberin Konuğu Oldu Milletvekili Demirbağ, A Haberin Konuğu Oldu
Tarımda Devlet Desteği Belirlendi! Tarımda Devlet Desteği Belirlendi!
Röportaj Haberleri

'MHP Olarak Elazığ'da Birinci Partiyiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Ülke ve Elazığ gündemine ilişkin elazigyenihaber.com 'a önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Demirbağ 'CHP HDP’ye, HDP’de PKK’ya Hizmet Ediyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ ve ülke gündemine ilişkin elazigyenihaber.com'a özel değerlendirmelerde bulundu.

'Milletvekilleri Yatsın, Kalksın Cumhurbaşkanına Dua Etsin'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, partisinin kuruluş ilkeleri, parti programı, önümüzdeki seçimlerdeki hedefleri, Elazığ depreminde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerilerinin yanısıra milletvekilleri, belediye başkanı ve il bürokrasisinin performansına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başarılı İş İnsanı Siyasete Yeşil Işık Yaktı 'HİZMETE HAZIRIM'

Türkiye'nin birçok noktasında büyük yatırımları bulunan Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, elazigyenihaber.com haber merkezimizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu...

Binali Yıldırım'dan Öğrencilere Burs Sözü

Sempatik tavırlarıyla gençlerin gönlüne taht kuran Binali Yıldırım kurucusu olduğu Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı vasıtasıyla Fırat Üniversitesinden 75 öğrenciye burs müjdesi verdi.

Milletvekili Demirbağ, A Haberin Konuğu Oldu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ticaret Bakanlığının maketten ev satışında mağduriyetini önlemek için oluşturulan çözüm paketi ile ilgili A Habere konuk olarak paketin içeriği hakkında bilgiler verdi.

Tarımda Devlet Desteği Belirlendi!

Tarım Sigortaları Havuzu'na, devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası desteğine ilişkin prim oranları belirendi.

Toplam 7 haber.