Politika

Elazığ ve Türkiye geneli son dakika Politika haberlerini internet haberciliğinin yeni yüzü olan Elazığ Yeni Haber ile takip edin. Elazığ siyasetinin nabzı artık Elazığ Yeni Haber ile atıyor...

Politika Haberleri

''Elazığ'da büyük bir değişimin yaşanıyor''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, dün geldiği Elazığ'da çeşitli ziyaretlerinin ardından bugün de kent genelinde yapılan çalışmaları inceledi. Özhaseki, yaptığı çalışmalar nedeni ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı tebrik ederek Elazığ'da büyük bir değişimin yaşandığını vurguladı.

Özhaseki'den İl Prokolüne Ziyaret

Elazığ'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Vali Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'yla bir araya geldi.

Özhaseki, Elazığ'a Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Elazığ'a geldi...

'Girişimcilerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili Bulut ve Ticaret Borsası Başkanı Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede'yi ziyaret etti.

Gürgözeler, Akşener İle Biraraya Geldi

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Palu'nun Kurtuluş Planı Açıklandı

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban, Palu'nun kurtuluş planını açıkladı...

DEVA'lı Kadınlar Saha Ziyaretlerini Sürdürüyor

DEVA Partisi Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı ilimizde bulunan esnafları ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi.

'Elazığ, Siyaseten İyi Yönetilmiyor'

Elazığlı İş İnsanı ve İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Kanal Fırat’ta yayınlanan Furkan Dilaver’in sunduğu Son Baskı Programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, Elazığ'ın siyaseten iyi yönetilmediğini ifade etti.

Özcan'dan Oda Başkanlarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi 26. dönem İstanbul Eski Milletvekili Ali Özcan, ilimizde bulunan oda başkanlarını ziyaret etti.

'Ali Özcan Şimdiye Kadar Neredeydin?'

Elazığlı iş insanı, Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Elazığ'da seçime hazırlanan Ali Özcan hakkında yazılı bir basın açıklaması yayımlayarak "şimdiye kadar neredeydin" dedi.

'Partideki Emeğimi Ayaklar Altına Aldırmam'

Eski CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan, düzenlediği basın toplantısında Elazığ'dan Milletvekili düşündüğünü ifade ederek, “partideki emeğimi ayaklar altına aldırmam” dedi.

'Yeniden Refah Partisinin Ciddi Bir Karşılığı Var'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti'den kopan seçmenin Yeniden Refah Partisi'ne gittiğini iddia etti.

DEVA'lı Kadınlardan Mahalle Ziyareti

DEVA Partisi Elazığ Kadın Çalışmaları Başkanlığı ve teşkilat üyeleri, Cumhuriyet Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Saadet Partisinde Bayrak Değişimi

Saadet Partisi Maden İlçe Başkanlığı’na Zülküf Sinanoğlu getirildi.

Başkan Işıkver'den Teşekkür Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, hafta sonu düzenledikleri "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programı dolayısıyla bir teşekkür mesajı yayımladı.

'Allah'ın Selamını Vermeyeceğim'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrimizin başarılı gazetecileri Zeki Akbıyık ile Arif Çakmak'ın sunduğu ortak canlı yayınına katılarak kendisi hakkında yalan ve iftira atanlara Allah'ın selamını vermeyeceğini söyledi...

Av. Gök, Elazığlı Siyasilere Seslendi!

Yeniden Refah Partisi Bölge Koordinatörü Avukat İbrahim Gök, Elazığlı siyasilere seslenerek İstinaf Mahkemelerinin Elazığ'da da açılması gerektiğini belirtti.

'İstişare Kültürü En Önemli Yol Göstericimiz'

AK Parti'nin Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, partilerinin istişare kültürüne çok önem verdiğini, en büyük yol göstericisinin de bu olduğunu söyledi...

'Tek Vazgeçilmezimiz Liderimiz Erdoğan'dır'

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ni (ELMİYAD) ziyaret etti.

Toplam 1280 haber.