Başkan Dağhan ve Yönetimi Mazbatasını Aldı!

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetimi Elazığ Adliyesine giderek mazbatasını yüksek seçim kurulundan aldı.

PAYLAŞ
Başkan Dağhan ve Yönetimi Mazbatasını Aldı!
Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetimi Elazığ Adliyesine giderek mazbatasını yüksek seçim kurulundan aldı.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Dağhan il teşkilatı ile birlikte Elazığ Adliyesi Yüksek Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

DAĞHAN: ELAZIĞ’IN SİYASİ HAYATINDA ÖNEMLİ BİR GÜN OLARAK GÖRÜYORUZ

Mazbatasını aldıktan sonra açıklamalarda bulunan İl Başkanı Dağhan, “Bizim için tarihi bir gün” diyerek, “Bizim için tarihi bir gün. Nostanjik bir gün. Elazığ’ın siyasi hayatında önemli bir gün olarak görüyoruz bu günü. Türk Siyasi Tarihine bir umut hareketi olarak başlayan deva partisinin tüm 81 vilayette teşkilatlanması hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bizim Elazığ için övünç olanda çok kıymetli arkadaşlarımla çok kısa bir sürede teşkilatlanmamızı tamamlamamız” dedi.

DAĞHAN: TÜRK MİLLETİNİN PROBLEMLERİNİ DİLE GETİRECEĞİZ

Dağhan, Elazığ için çok çalışacaklarının da altını çizerek, “Elazığ için çok çalışacağız. Birkaç ilçemiz kaldı. Onlarında teşkilatlanmasını tamamlayarak 27 Aralık günü büyük kongreye böyle çok kalabalık bir şekilde gideceğiz. Elazığ için bir kazanım olarak görüyoruz. Elâzığ için yapacağımız çok güzel çalışmalar var. Buradaki her bir arkadaşımızın gözlerine baktığınız zaman, yüreklerine baktığınız zaman Türkiye için atan kalpler var, Elazığ için atan kalpler var. Elazığ’ımızın bundan sonra problemlerini ve Türk milletinin problemlerini dile getireceğiz. Çözüm için hareket edeceğiz” diye kaydetti.

DEVA PARTİSİ ELAZIĞ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ

İl Başkanlığını Murat Dağhan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Elazığ İl Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN