Böylesi İlk Defa Sivrice'de Yapılıyor!

Sivrice'nin Kürk Köyü'nde yapımı devam eden butik otelde Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve ETSO Başkanı Asilhan Arslan incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Yapısal özelliği, mimari tasarımı, tefriş, dekorasyon ve kullanılan malzemesi yönünden özgünlük arz eden, işletme ve servis yönünden üstün standart ve yüksek kalitede, deneyimli veya konusunda eğitimli personel ile kişiye özel hizmet verecek olan butik otelin yapımı, Sivrice İlçesi Kürk Köyü’nde devam ediyor.

İş adamı Fırat Aral tarafından yapılan,15 odadan oluşan otel, İngiliz mimarisini andırıyor. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, beraberinde ETSO Başkanı Asilhan Arslan ile birlikte şarap fabrikasını ve oteli ziyaret ederek, Fırat Aral’dan bilgi aldı.

Avrupa standartlarında inşa edilen ve her türlü konforun tasarlanarak hizmet verecek olan otel büyük bir eksikliği de gidermiş olacak.

Sivrice İlçesi’nin Kürk Köyü’nde yapımı devam otelde restoran, toplantı odaları ile de tam bir kompleks olarak dikkat çekerek; otelin yanı başında bulunan şarap fabrikası, mahzenleri ile de özellikle fotoğraf sanatı ile ilgilenenlere eşsiz kadrajlar sağlayacak. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN