Bulut, Başkan Adaylarını Yalnız Bırakmadı

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut hafta sonunda Palu, Kovancılar ve Karakoçan ilçelerini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Bulut, Başkan Adaylarını Yalnız Bırakmadı
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut hafta sonunda Palu, Kovancılar ve Karakoçan ilçelerini ziyaret etti.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut hafta sonlarını Elazığ’da geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ’da çeşitli programlara katılan Bulut, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “yeni dönemde daha güçlü olmak için desteğinizi bekliyoruz” dedi.

ŞERİFOĞULLARINI YALNIZ BIRAKMADI
Cumartesi günü il merkezinde hasta ve taziye ziyaretinde bulunan Bulut ayrıca Elazığ Beledıye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile birlikte seçim çalışmalarına da katılarak Şerifoğulları’na destek istedi. Milletvekili Bulut Pazar gününü ise Elazığ’ın en büyük ilçeleri konumunda olan Kovancılar, Karakoçan ve Palu’ya ayırdı. 

BAŞKAN ADAYLARINA DESTEK VERDİ
Her üç ilçede de yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Milletvekili Metin Bulut burada ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek seçim koordinasyon merkezlerinin açılışına katıldı, Beledıye Başkan Adaylarıyla birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

"BAŞKAN ADAYLARIMIZA DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN"
AK Parti Kovancılar Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hacı Akpınar, Palu Belediye Başkan Adayı Efraim Ünalan ile Karakoçan Belediye Başkan Adayı Ayhan Akbaba’ya destek isteyen Milletvekili Metin Bulut “Yeni dönemde daha güçlü olmak için desteğinizi bekliyoruz” diye konuştu.

"MANEVİYATIN BAŞKENTİ PALU"
Palu’da coşkulu bir kalabalığa hitap eden ve sözlerine “Maneviyatın başkenti, Yiğit’in harman olduğu, adamının adam gibi oldu baba ocağı Palu’ da sizlerle birlikte olduğum için çok mutlu olduğumu içtenlikle ifade etmek istiyorum” diyerek başlayan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut sözlerini şöyle sürdürdü:

"Palu kadim geçmişiyle sadece bu ile değil, hakikaten Türkiye’ye örnek olmuş ünü ve namı yurtdışına taşmış nadide ilçelerimizden biri olmuştur. Palu bizim her şeyimiz, Palu bizim gözbebeğimiz. Her zaman bize destek oldunuz ve yine desteğinizi istiyoruz. Bu arada göreve yeni başlayan ilçe teşkilatımıza da bu görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi

"ÖNEMLİ OLAN MİLLETVEKİLİ OLMAK DEĞİL"
İlçe gençleri tarafından atılan "Palu’nun abisi, Metin abisi" sloganları üzerine AK Parti MKYK üyesi Metin Bulut "Benim için önemli olan Milletvekili olmak değil, siz gençlerin ağabeyi olabilmek.  Bunu da başarmışsak ne mutlu bize" şeklinde cevap verdi.

YOĞUN İLGİ 
Bulut, Kovancılar ve Karakoçan ilçelerinde de yoğun bir ilgiyle vatandaşlara seslenen Elazığ Milletvekili Metin Bulut “Mart ayının sonunda yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partinin, milletin desteğiyle yeni bir zafere daha imza atacağını” kaydetti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN