EGM'den 'Bayram Harçlığı' Uyarısı!

Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşları asılsız 'bayram harçlığı' paylaşımlarına karşı uyararak, vatandaşların, bu tarz ciddiyetsiz ve asılsız paylaşımlara itibar etmemeleri istendi.

PAYLAŞ
EGM'den 'Bayram Harçlığı' Uyarısı!
Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşları asılsız "bayram harçlığı" paylaşımlarına karşı uyararak, vatandaşların, bu tarz ciddiyetsiz ve asılsız paylaşımlara itibar etmemeleri istendi.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, sosyal medya sitelerinde "E-Devlet üzerinden bayram harçlığı başvurusu" ifadesinin yer aldığı asılsız paylaşımlara karşı vatandaşı uyardı.
ASILSIZ PAYLAŞIMLARA İTİBAR ETMEYİN!
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığının güvenli internet kullanımı için vatandaşlara rehberlik amacıyla başlattığı SİBERAY programının Twitter hesabından yapılan uyarıda, vatandaşlardan sosyal medyada "E-Devlet üzerinden bayram harçlığı başvurusu" ifadesinin bulunduğu ciddiyetsiz ve asılsız paylaşımlara itibar etmemeleri istendi.

SİBERAY'ın paylaşımında, "Bu tür içerikleri kendi hesaplarımızdan paylaşarak dezenformasyona alet olmayalım. Kamu hizmeti sağlanan elektronik ortamları bilgi kirliliğinden uzak tutalım." ifadelerine yer verildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN