'Elazığ Basketbolu İyi Bir Noktaya Geldi'

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nu ziyaret etti.

PAYLAŞ
'Elazığ Basketbolu İyi Bir Noktaya Geldi'
Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret etti.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret etti.

“ELAZIĞ BASKETBOLU İYİ BİR NOKTAYA GELDİ”
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu: “Elazığ’dan başlayarak bölge illerde basketbol kültürünün yayılması oldukça önemli. Biz, basketbolun Elazığ’da oynanmasını ve üst seviyelere çıkmasını kıymetli buluyoruz. Elazığ basketbolu Türkiye’de iyi bir noktaya geldi. Kadın basketbol takımının bu yıl Avrupa’da mücadele vermesi çok önemli. Takıma ve sizlere başarılar diliyorum” dedi.

“TÜRKİYE KUPASI FİNALLERİNİN ELAZIĞ’DA OYNANMASINI İSTİYORUZ”
Başkan Alpay ise: “Başkanımız Sn. Hidayet Türkoğlu, ülkemizin milli gururu, milli efsanesidir. Başkanlığı süresince Türk basketbolunu daha ileri seviyelere getirdi. Kendisine bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu sene Kadınlar Türkiye Kupası’nın Elazığ’da oynanması noktasında da bize destek vereceğine inanıyorum. Türkiye Kupası Finallerinin Elazığ’da oynanmasını, depremin Elazığ’a vermiş olduğu yararlarının sarılması ve çocukların hayal dünyalarını değiştirmesi açısından oldukça önemli buluyorum” diye konuştu.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN