Elazığspor'da İstifa!

Ligde kalması mucizelere bağlı olan Elazığspor'da ilk istifa geldi. Alınan kötü sonuçların ardından Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Akgün görevinden istifa etti.

PAYLAŞ
Elazığspor'da İstifa!
Ligde kalması mucizelere bağlı olan Elazığspor’da ilk istifa geldi. Alınan kötü sonuçların ardından Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Akgün görevinden istifa etti.
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma savaşı veren ve sezonun bitimine 3 hafta kala lige tutunması adeta mucizelere bağlı olan Elazığspor’da, alınan başarısız sonuçlar üzerinde ilk istifa yönetim kurulundan geldi.

Bordo-Beyazlı ekibimizde 1 Mart 2019 tarihinde göreve seçilen Başkan Selçuk Öztürk’ün yönetim kurulunda görev verdiği Ercan Akgün’ün yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiği öğrenildi. Alınan bilgilere göre istifa kararı alan Ercan Akgün’ün, istifasını noter kanalıyla Elazığspor Kulübü’ne ulaştırdı öğrenildi.

Akgün, Elazığspor Kulübü’ne gönderdiği istifasına gerekçe olarak ise “Gördüğüm lüzum üzerine” ifadesini kullanırken, Ercan Akgün’ün bu kararı almasında Elazığspor’un içerisinde bulunduğu olumsuz sürecin etkili olduğu tahmin ediliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN