Etiketler

Milletvekili Bulut, Kongreye Divan Başkanlığı Yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı, AK Parti Malatya İl Kongresi’nin Divan Başkanlığını ilimiz Milletvekili Metin Bulut yaptı.

Şehri Kadınlarımız İle Birlikte Yönetiyoruz!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşların talep ve önerilerini dinlemek üzere Vali Erkaya Yırık ve AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ ile birlikte mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya’da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresi ve toplu açılış törenine katılmak üzere Malatya’ya geldi.

AK Parti Kadın Kooperatifleri Kuruyor!

AK Parti, kadınların istihdam oranının artması için önemli bir çalışma başlattı. AK Parti ile Ticaret Bakanlığının ortak yürüteceği çalışma ile 300 kadın kooperatifi kurulacak.

Nafaka Uygulamasında Önemli Gelişme!

Uzun süredir tartışılan süresiz nafaka uygulaması tekrar gündemde...

AK Kadınlar İlçe Kongrelerini Gerçekleştiriyor!

AK Parti Elazığ Kadın Kolları İlçe Teşkilatı Kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Milletvekili Bulut, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, mahalle toplantılarına devam ediyor.. Bu kapsamda hafta sonunu Hilalkent Mahallesine ayıran Bulut, burada mahalle sakinleriyle biraraya geldi...

Müjde! Borçlara Yapılandırma Geliyor!

Pandemiden etkilenen kesimleri ekonomik olarak rahatlatma amacı taşıyan paket kapsamında, vergi ve SGK prim borçlarının yanı sıra, çiftçilerin tarım kredi kooperatifleri aracılığı ile kullandıkları krediler, üniversite öğrencilerinin yüksek öğrenim kredi borçları, trafik cezaları, köprü geçiş cezaları gibi borçlar da yer alıyor. Ayrıca bu alacaklara ilişkin her türlü faiz, zam ve gecikme cezaları da yeniden yapılandırılacak.

'Hayal sanılanları gerçekleştirdik'

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Ulaştırma ve Alt yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Elazığ Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Vergi ve Prim Affı Geliyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Muş, "Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili bir çalışmamız var. Tamamladığımızda kanun teklifinin görüşmeleri sırasında Plan ve Bütçe Komisyonuna sunacağız." dedi.

Ak Parti'den Sert Tepki!

Anayasa Mahkemesi Üyesi Engin Yıldırım sosyal medya hesabından garip bir paylaşım yaptı. Anayasa Mahkemesi binasının fotoğrafını paylaşan Yıldırım, “ışıklar yanıyor” mesajını yazdı. Bu mesaj eski Türkiye günlerinde “genelkurmayın ışıkları yanıyor” mesajlarına benzetildi. Paylaşıma sosyal medyada tepki yağarken İçişleri Bakanlığı da "Işıklarımız hiç sönmüyor" mesajı ile skandal paylaşıma gönderme yaptı. Engin Yıldırım daha sonra 'ibare maksadı aşan bir şekilde yorumlandı' diyerek paylaşmını kaldırdı.

Gürgöze, AK Parti Genel Merkezinde Görevlendirildi!

Önceki dönem AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığında görev verildi.

Başkan Yıldırım Hedeflerini ve Yol Haritasını Açıkladı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, toplantıda parti çalışmaları, izleyeceği yol haritası ve Elazığ gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Başkan Yıldırım Konteyner Kenti Ziyaret Etti!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 23 Eylül tarihinde AK Parti Elazığ İl başkanlığına atanan Şerafettin Yıldırım, görevine hızlı başladı.

Erdoğan, Milletvekillerini Uyardı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devam eden kongre süreciyle ilgili milletvekillerini uyararak, teşkilatlara müdahale edilmemesini istedi.

Başkan Yıldırım: 'Gönülleri Yeniden Kazanmak İstiyoruz'

Görevi yeni devralan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'İnandığımız yolu yürürken partimize yeni değerler katmaya çalışacağız. Biz bize devredilen bayrağı buradan alıp götürebildiğimiz yere kadar düşürmeden,kirletmenden ve lekeletmeden götürmek istiyoruz' dedi.

Milletvekili Demirbağ, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, muhtarlara bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Çelik Güven Tazeledi

AK Parti’nin Elazığ Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi Gençlik Merkezi Sentetik Sahada gerçekleştirildi. 

AK Partili Yıldırım 'Yeni Bir Sayfa Açıyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Elazığ İl Başkanlığı için görevlendirilen Şerafettin Yıldırım, “hep birlikte inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılandırma Müjdesi! Ekimde Meclis'te!

Pandemi sebebiyle ertelenen borçlarda ödeme dönemi kapıya dayandı. Sahadaki sıkıntılar devam ediyor. Bu sebeple uzun vadeye yayma, gecikme faizini silme veya azaltma, hakkını kaybedenlere ikinci fırsat gibi tedbirler yolda

AK Parti'de Elazığ İl Başkanı Belli Oldu!

Uzun zamandan beri merakla beklenen AK Parti Elazığ İl Başkanlığına atama yapıldı.

Deprem Konutlarında Peşin Ödemeler İçin Ekstra Yüzde 20 İndirim

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem konutlarının geri ödemesiyle ilgili yaptığı açıklamada konut fiyatını peşin ödemek isteyen vatandaşlara yüzde 20 ekstra bir indirim uygulanacağını ifade etti.

AK Parti İlçe Kongrelerine 'İl Başkansız' Başladı

AK Parti Maden ve Sivrice İlçe kongrelerini "il başkansız" gerçekleştirdi...

Elazığ Teşvikte 6. Bölgeyle Yoluna Devam Edecek 

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erodoğan'a sundukları taleplerinin olumlu karşılandığını belirterek, Elazığ'ın teşvikte 6. Bölgeyle Yoluna Devam edeceğini açıkladı.  

Esnaf Yapılandırma İstiyor!

AK Parti grup yöneticileri ile yapılan toplantılarda milletvekilleri, daha önceki borç yapılandırmalarından kaynaklanan yükümlülüklerin salgın nedeniyle yerine getirilemediğini, yeni bir düzenleme yapılmasının doğru olacağını söyledi.

Artık Gruba Dahil Olamayacaklar!

AK Parti’nin çalışmasına göre başka partiye geçen milletvekili, grup kurma sayısına dâhil edilmeyecek.

Milletvekili Bulut'tan Cesur Davranış!

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kanal Fırat ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve başarılı gazeteci Zeki Akbıyık'ın moderatörlüğünü yaptığı "Gündem" programına çıkarak tüm eleştirilere ve sorulara cevap verdi.

Milletvekili Bulut; 'Elazığ Sahipsiz Değil'

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, gündemdeki konulara ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 

Elazığ 6. Bölge Teşviklerinden Yararlanmaya Devam Edecek

AK Parti Elazığ Milletvekilleri; Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ teşvik sistemiyle ilgili ortak açıklama yaptı.

Belediye Başkanlarının Karnesi Çıkarılacak!

AK Parti’de belediye ziyaretleri başlıyor. 81 şehri tek tek gezecek uzman ekip, seçim vaatlerinin ne kadarının hayata geçirildiğini belirleyip Erdoğan’a rapor sunacak.