Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ'da çocuk festivali düzenlenecek

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi ile ortaklaşa Playland 1. Çocuk Festivali'nin düzenleneceği bildirildi.

Elazığ Belediyesinden çevre dostu uygulama

Elazığ Belediyesi, yazıcı ve fotokopi makinelerinin ömrünü tamamlamış toner ve kartuşları, belediye ekipleri tarafından gerekli bakım ve onarımdan geçirildikten sonra kullanılmak üzere tekrar okullara teslim ediyor.

Elazığ'da belediye personeline Kamu İhale Kanunu eğitimi verildi

Elazığ Belediyesi personellerine Kamu İhale Kanunu eğitimi verildi.

Elazığ Belediyesi ilaçlama çalışmalarına devam ediyor

Elazığ Belediyesi vatandaşların daha rahat bir yaz mevsimi geçirmeleri için kent genelinde periyodik ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ, kadın eliyle güzelleşiyor

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kadın ekipleri tarafından kaldırım, sokak ve refüjlerine çiçek dikimi gerçekleştiriliyor. Kadın eliyle güzelleşen kent, baharla birlikte rengarenk bir görünümü kavuşuyor.

Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi, Elazığ'ın çehresini değiştirdi

Elazığ Belediyesi tarafından hizmete sunulan Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi kentin çehresini değiştirdi. Ramazan ayında fuar ve kongre merkezi yaklaşık 200 bin kişiyi ağırlarken, ardından düzenlenen etkinlerle de binlerce kişiye ev sahipliği yaptı.

Elazığ'da Kent-Köy Pazarı'nın yapım çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesi'nin yapımını sürdürdüğü Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Semt Pazarı'nda inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

Elazığ, yeşil bir yaz mevsimine hazırlanıyor

Elazığ Belediyesi, yaptığı çalışmalar ile yeşil bir yaz mevsimine hazırlanıyor.

Elazığ'da belediye otobüsleri bayramda ücretsiz

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla Elazığ Belediyesi'ne ait toplu taşıma araçlarının bayram süresince ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğini duyurdu.

Elazığ Belediyesi Çölyak hastalarını bayramda da unutmadı

Ramazan ayında sosyal yardım hizmetlerini devam ettiren Elazığ Belediyesi, kentteki çölyak hastası vatandaşlara glutensiz gıda kolisi oluşturarak evlerine gönderdi.

Elazığ'da bayram öncesi dilenci operasyonu

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi dilenci operasyonuna çıktı. Toplanan yüzlerce dilenciye işlem yapıldı.

Sanatçı Hakalmaz, Elazığlılarla Buluştu

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinde sahne alan Türk halk müziğinin başarılı isimlerinden Orhan Hakalmaz, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Evlendirme Dairesi Taşındı

Elazığ Belediyesi Evlendirme Dairesi, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde oluşturulan yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Usta Sanatçı Sadri Elazığ'a Geldi!

Şair ve şiir yorumcusu İbrahim Sadri, Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinliklerinde yorumladığı şiirlerle gönüllere dokundu.

İlahiyatçı, Yazar Bulut Elazığ'a Geldi

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen 'Geleneksel Ramazan Etkinlikleri' çerçevesinde, ilahiyatçı yazar Ahmet Bulut vatandaşlarla bir araya geldi.

Tarihçi Prof. Dr. Şimşirgil, Elazığlılarla Buluştu

Elazığ Belediyesi Ramazan programlarına, ünlü tarihçi Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil konuk oldu.

Elazığ Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, yol yapım ve modernizasyon çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Ramazan etkinlikleri devam ediyor

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen 'Geleneksel Ramazan Etkinlikleri' çerçevesinde, tasavvuf müziği sanatçısı Turgut Kırgıl vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi İhtiyaç Sahibi Aileleri Yalnız Bırakmıyor

Elazığ Belediyesi her gün 2 bin 300 kişilik 3 çeşit sıcak yemek ve tatlı hazırlayarak vatandaşların evlerine teslim ediyor.

Musiki Topluluğundan Muhteşem Konser

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında, sahne alan Elazığ Belediyesi Musiki Topluluğu muhteşem bir konser verdi.

Esat Kabaklı'dan Muhteşem Konser

Ramazan ayının manevi coşkusu, Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri ile son sürat devam ediyor.

Ramazan Programlarının İçeriğinde Muhteşem Değişiklik

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Ramazan etkinliklerinin içeriğine yeni programlar eklenerek içerik zenginleştirildi.

Elazığ Belediyesi larva ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, larva ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Yazar Hayati İnanç’a Elazığlılardan Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında şiir ve muhabbetleriyle gönüllerde taht kuran Eğitimci-Yazar Hayati İnanç’ı Elazığlılarla buluşturdu.

“Aşk-ı Hak" Tiyatro Oyununa Elazığlılardan Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi’nin Ramazan ayına özel her gün düzenlediği Geleneksel Ramazan Etkinlikleri devam ediyor.

Elazığ'da İlk Defa Kitap Müzayedesi Gerçekleşecek

Elazığ Tarihinde ilk defa bir kitap müzayedesi gerçekleştirilecek. Müzayedeye Elazığ Belediyesi himayesinde olan Millet Bahçesi, Millet Kütüphanesi ev sahipliği yapacak.

Başkan Karakuş'tan Belediye İşçileri Maaşına Zam Talebi

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş, Elazığ Belediyesi personel maaşlarının yükselen enflasyon karşısında eridiğini ve bunun içinde ek zam yapılmasını talep etti.

Harput İlahi Grubu Elazığlılarla Buluştu

Elazığ Belediyesi'nin her güne özel düzenlediği ramazan etkinlikleri kapsamında Harput İlahi Grubu Elazığlılarla buluştu.

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Ramazan Programları'nda, Sanatçı Mustafa Cihat sahne aldı

Elazığ Belediyesinden Takdir Edilecek Proje!

Elazığ Belediyesi tarafından 'Sokak Hayvanı Tedavi ve Nakil Aracı' hizmete girdi. Veteriner hekim ile yaralı sokak hayvanlarına anında müdahale edilerek, hayvan hastanesine nakli sağlanıyor.