Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş Açıklama Yaptı!

Fırat Üniversitesi'nde 2020 – 2021 eğitim – öğretim yılının tamamının uzaktan yapılacağı haberlerine ilişkin üniversiteden açıklama geldi. Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, '2020-2021 eğitim-öğretim yılının tamamının uzaktan eğitim yoluyla yapılacağı şeklinde bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmıştır' dedi.

PAYLAŞ
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş Açıklama Yaptı!
Fırat Üniversitesi’nde 2020 – 2021 eğitim – öğretim yılının tamamının uzaktan yapılacağı haberlerine ilişkin üniversiteden açıklama geldi. Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “2020-2021 eğitim-öğretim yılının tamamının uzaktan eğitim yoluyla yapılacağı şeklinde bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmıştır” dedi.
Elazığ Yeni Haber - Elazığ Yeni Haber

Fırat Üniversitesi’nde eğitim yılının tamamında uzaktan olacağı yönünde yapılan paylaşımlarla ilgili Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş açıklama yaptı.

“BİR YANLIŞ ANLAŞILMA ORTAYA ÇIKMIŞTIR”

Prof. Dr. Göktaş yaptığı açıklamada, “Yeni eğitim öğretim yılına ilişkin bugün yaptığımız açıklamada, 2020-2021 eğitim-öğretim yılının tamamının (Güz Dönemi/ Bahar Dönemi) uzaktan eğitim yoluyla yapılacağı şeklinde bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmıştır” dedi.

“İLERLEYEN SÜREÇTE DURUM YENİDEN DEĞERLENDİRİLECEKTİR”

Bahar döneminde eğitimin nasıl olacağını pandemi sürecinin belirleyeceğini belirten Rektör Prof. Dr. Göktaş, “Fırat Üniversitesi olarak kararını aldığımız uzaktan eğitim uygulaması ve bazı birimlerde karma eğitim modelleri uygulanacak olup sadece Güz Dönemi ile sınırlıdır. Pandemi sürecine göre ilgili kurumlarımızın tavsiyeleri doğrultusunda ilerleyen süreçte durum yeniden değerlendirilecektir. Tüm öğrencilerimizin başarılı bir eğitim süreci yaşamaları için her türlü tedbiri büyük bir özenle aldığımızın bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN