TEİAŞ Kulübünden Büyük Başarı!

Kulüp Başkanlığını Bölge Müdürü Ahmet SARAÇ'ın yürüttüğü, TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Şubesi Güreş Takımı, antrenör İlyas PEKER'in yönetiminde çalışmalarını sürdürürken, 03-05 Nisan tarihleri arasında, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Antalya - Kemer'de düzenlenen, Greko-Romen Güreş Milli Takım seçmelerine katıldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Elazığ Yeni Haber - Özkan Kaya

TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Şubesi Güreş Takımından sporcumuz, Yunus Emre CANPOLAT, 57.kg'da Türkiye 3.sü olarak, Güreş Milli Takım Kadrosuna katılma yolunda önemli bir başarı elde etmiştir.

Kulüüp Başkanı Ahmet SARAÇ konu ile ilgili yaptığı açıklamada,
" TEİAŞ Gençlik ve Spor Kulübü Elazığ Şubesi olarak, Gençlerimizin fiziksel ve ruhsal gelişimini desteklemek, sağlıklı ve zinde bir nesil yetişmesi adına kulüp olarak çeşitli spor dallarında faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu anlamda kurduğumuz Güreş Takımımız Kulübümüz ve Elazığ için yüa akı olmuştur. Greko-Romen Avrupa ve Dünya şampiyonası Milli Takım Hazırlık Kampı için yapılan elemelerde sporcumuz, Yunus Emre CANPOLAT'IN 57 kg da Türkiye 3.ülüğü derecesi ile Milli Takım Hazırlık Kampına seçilmesine dolayı, Antrenör İlyas PEKER Hocamızı, Sporcumuz ve Güreş Takımımızı yürekten kutluyorum. İnşallah Elazığ'a kupalar, başarılar ile dönecek sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Hayırlı olsun" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN